Į „Lazio“ ekipos žaidėjų paraišką rungtynėms įtrauktas ir vartininkas iš Lietuvos Marius Adamonis.

Iš Panevėžio kilęs futbolininkas visą mačą praleido ant atsarginių suolelio, o pagrindinėje „Lazio“ sudėtyje tvirtas pozicijas užima vartininkas iš Albanijos Thomas Strakosha.

Mačą 3:1 (1:1) laimėjo svečių teisėmis žaidę „Lazio“ futbolininkai.

12 min. „Lazio“ į priekį išvedė senegalietis Balde Diao Keita, rezultatą besibaigiant kėliniui po 11 m baudos smūgio išlygino Daniele De Rossi (45').

Antrajame kėlinyje 50 min. rezultatą svečių naudai persvėrė Dušanas Basta.

77 min. aikštėje pasirodė Francesco Totti, kuris pakeitė įvarčio autorių D. De Rossi. Šeimininkams nepavyko antrąkart išlyginti rezultato, o „Lazio“ pergalę 85 min. įtvirtino ir tašką mače padėjo tas pats 22-ejų puolėjas B. D. Keita.

Mačą olimpiniame Romos stadione stebėjo 30 tūkstančių žiūrovų.

Iki čempionato pabaigos liko 4 turai. Čempionate pirmauja Turino „Juventus“, kuris po 34 rungtynių savo sąskaitoje turi 84 taškus, antroje vietoje žengianti „Roma“ yra surinkusi 75 taškus.

„Lazio“ žengia 4-oje pozicijoje – 67 taškas. Trečią vietą užima SSC „Napoli“ (74 tšk.).

„Roma“ 1 –3 „Lazio“

12 min. [0:1] Balde Diao Keita

45 min. [1:1] Daniele De Rossi

50 min. [1:2] Dušanas Basta

85 min. [1:3] Balde Diao Keita

90 min. Antonio Ruediger – raudona kortelė („Roma“)

„Cagliari“ 1 – 0 „Pescara“

23 min. [1:0] Joao Pedro (11 m baudinys)

„Crotone“ 1 – 1 AC „Milan“

8 min. [1:0] Marcello Trotta

50 min. [1:1] Gabriel Paletta

„Empoli“ 1 – 3 „Sassuolo“

19 min. [0:1] Federico Peluso

24 min. [1:1] Manuel Pucciarelli (11 m baudinys)

34 min. [1:2] Alessandro Matri

57 min. [1:3] Alfred Duncan

„Genoa“ 1 – 2 „ChievoVerona“

43 min. [1:0] Goranas Pandevas

60 min. [1:1] Samuel Bastien

70 min. [1:2] Valter Birsa

„Palermo“ 2 – 0 „Fiorentina“

32 min. [1:0] Alessandro Diamanti

90 min. [2:0] Haitam Aleesami

„Bologna“ 4 – 0 „Udinese“

2 min. [1:0] Mattia Destro

45 min. [2:0] Saphir Taider

59 min. [3:0] Mattia Destro

68 min. [4:0] Danilo

„Inter“ 0 – 1 SSC „Napoli“

43 min. [0:1] Jose Maria Callejon