Nieko keisto, kad „Bayern“ jautė stiprų apmaudą, kurį išliejo ant ne laiku pasipainiojusio „Wolfsburg“ galvos.

Lyderiai sumaitojo varžovus 6:0. Du įvarčius pelnė rezultatyviausias lygos žaidėjas Robertas Lewandowskis, o darbą Carlo Ancelotti auklėtiniams dar labiau palengvino buvęs klubo atstovas Luizas Gustavo, antrame kėlinyje išvarytas iš aikštės.

Pergalė likus trims turams iki pirmenybių pabaigos užtikrino Miuncheno ekipai 27-ą čempionų titulą klubo istorijoje.

Kitos prizines vietas užimančios ekipos tenkinosi nulinėmis lygiosiomis. „Leipzig“ namuose nesugebėjo įveikti „Ingolstadt“, o Dortmundo „Borussia“ be įvarčių išsiskyrė su „Koln“.

Rezultatai

„Wolfsburg“ 0 – 6 „Bayern“
19' [0 – 1] Davidas Alaba
36' [0 – 2] Robertas Lewandowskis
45' [0 – 3] Robertas Lewandowskis
66' [0 – 4] Arjenas Robbenas
80' [0 – 5] Thomasas Mulleris
85' [0 – 6] Joshua Kimmichas
78' pašalintas Luizas Gustavo („Wolfsburg“)

„Borussia Dortmund“ 0 – 0 „Koln“

„Darmstadt“ 3 – 0 „Freiburg“
22' [1 – 0] Felixas Platte
45' [2 – 0] Jerome'as Gondorfas
65' [3 – 0] Svenas Schipplockas

„Mainz“ 1 – 2 „Borussia Monchengladbach“
31' [0 – 1] Larsas Stindlas
46' [0 – 2] Nico Schulzas
89' [1 – 2] Yoshinori Muto

„Leipzig“ 0 – 0 „Ingolstadt“

„Werder Bremen“ 2 – 0 „Hertha Berlin“
9' [1 – 0] Finas Bartelsas
15' [2 – 0] Maxas Kruse

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)