Svečiai iš karto išsiveržė į priekį, kuomet jau antrą minutę įvartį pelnė gynėjas Henris Ndongas.

52-ą min. santykį buvo išlyginęs Tomas Salamanavičius, bet jau po 5 minučių „Sūduvai“ pranašumą grąžino Vaidas Slavickas.

Rungtynių eigą drastiškai pakeitė 70-ą min. J. Aleksandravičiui parodyta antra geltona kortelė. Per likusį laiką marijampoliečiai pelnė dar du įvarčius ir šventė įtikinamą pergalę.

„Sūduva“ (18 tšk.) aplenkė rungtynėmis mažiau sužaidusį Klaipėdos „Atlantą“, „Jonava“ turnyro lentelėje smuktelėjo į septintą vietą (6 tšk.).

Kitose šeštadienio rungtynėse „Trakai“ jau penktą kartą per 9 turus tenkinosi lygiosiomis.

Vicečempionai Kaune su vietos „Stumbru“ išsiskyrė rezultatu 1:1 (1:0). Olego Vasilenkos auklėtiniai šiame sezone dar nė sykio nesugebėjo įmušti daugiau nei vieno įvarčio.

Svečiai pirmavo po Dariaus Kazubovičiaus pirmo kėlinio pabaigoje realizuoto 11 m baudinio. Bet po pertraukos aikštėje pasirodžiusiam Mariui Papšiui pakako 3 minučių, kad išlygintų rezultatą.

„Stumbro“ gretose rungtynių nebaigė susižeidęs Klaidas Janonis.

„Trakai“ (14 tšk.) lieka ketvirtoje vietoje, tuo metu „Stumbras“ turnyro lentelėje pasivijo ir dėl laimėtų tarpusavio rungtynių aplenkė „Jonavą“ (6 tšk.).

Rezultatai

„Jonava“ 1 – 4 „Sūduva“
2' [0 – 1] Henris Ndongas
52' [1 – 1] Tomas Salamanavičius
57' [1 – 2] Vaidas Slavickas
77' [1 – 3] Ernestas Veliulis
83' [1 – 4] Robertas Vėževičius
70' pašalintas Julius Aleksandravičius („Jonava“)

„Stumbras“ 1 – 1 „Trakai“
45+1' [0 – 1] Darius Kazubovičius (11 m)
57' [1 – 1] Marius Papšys

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. „Kauno Žalgiris" 8 0 2 6 5:15 2

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: Andrejus Paniukovas („Atlantas“) – 9, Darvydas Šernas ir Elivelto (abu iš „Žalgirio“) – po 6 įvarčius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)