„Juventus“ po pirmo kėlinio atsiliko, bet antrajame išlygino ir persvėrė rezultatą. Visgi baigiantis mačui 89 min. pusiausvyrą vėl atstatė šveicaras Remo Freuleris. Po šių lygiųjų „Juventus“ savo sąskaitoje turi 84 taškus (34 mačai).

Tiek pat rungtynių sužaidusi „Atalanta“ turi 64 taškus ir užima 5-ąją vietą.

Rezultatas

„Atalanta“ 2 – 2 „Juventus“

45' Andrea Conti [1-0]
50' Leonardo Spinazzola [1-1] - į savus vartus
83' Dani Alvesas [1-2]
89' Remo Freuleris [2-2]

Ispanijos čempionate svarbią pergalę įsirašė 5-oje vietoje žengiantys „Villarreal“ futbolininkai, namie įtikinamai 3:1 nugalėję „Gijon“. Po 35 rungtynių „Villarreal“ sąskaitoje turi 63 taškus ir nuo 3-4 pozicijas užimančių „Sevilla“ ir Madrido „Atletico“ atsilieka tik 5 taškais.

6-oje vietoje esanti Bilbao „Athletic“ komanda po 34 mačų turi 59 taškus.

„Gijon“ su 24 taškais po 35 mačų yra iškritimo zonoje – 18-oje turnyro lentelės pozicijoje.

Rezultatas

„Villarreal“ 3 – 1 „Gijon“

33' Roberto Soldado [1-0]
47' Cedric Bakambu [2-0]
59' Cedric Bakambu [3-0]
73' Douglasas Pereira [3-1]

Prancūzijos čempionatas

„Angers“ 1 – 2 „Lyon“

17' Mathieu Valbuena [0-1]
41' Nabilas Fekiras [0-2]
49' Ceikhas N'Doye [1-2]
76' iš aikštės išvytas Mateo Pavlovičius [„Angers“]

Turnyro lentelėje „Lyon“ (34 rungtynės, 57 taškai) užima 4-ąją, o „Angers“ (35 rungtynės/39 taškai) – 14-ąją vietą.

Vokietijos čempionatas

Leverkuzeno „Bayer“ 1 – 4 Gelzenkircheno „Schalke“

6' Guido Burgstaller [0-1]
10' Benedikt Howedes [0-2]
18' Alessando Schopf [0-3]
50' Guido Burgstaller [0-4]
69' Steffan Kiessling [1-4]

Turnyro lentleėje „Schalke“ (31 rungtynės/41 taškas) užima 8-ąją, o „Bayer“ (31 rungtynės/36 taškai) – 12-ąją vietą.