Nugalėtojos titulą apginti siekianti „Barcelona“ namuose 7:1 (2:0) sutriuškino Pamplonos „Osasuna“ futbolininkus.

Prieš mačą „Camp Nou“ stadione buvo pagerbtas 500 įvarčių komandos gretose įmušęs Lionelis Messi.

Camp Nou tribute to Lionel Messi for #Messi500 pic.twitter.com/gXcgZGqfD7— Barcelona Worldwide (@BarcaWorldwide) April 26, 2017

Sirgalių ir klubo pasveikintas argentinietis netruko atsidėkoti – 12 min. jis įmušė pirmąjį mačo įvartį, pats perėmęs kamuolį iš varžovų, techniškai įveikęs pusę aikštės ir pasiuntęs jį į varžovų vartus.

Lyderio paduotą toną šeimininkai išgirdo puikiai – vėliau įvarčiai į varžovų vartus pasipylė kaip iš gausybės rago, o dar sykį pasižymėjo ir pats L. Messi.

Antrojo kėlinio viduryje 11 m baudinį realizavo Barselonos komandos gynėjas Javieras Mascherano. Tai buvo pirmasis argentiniečio įvartis atstovaujant „Barcelonos“ ekipai, kurios garbę jis gina nuo 2010-ųjų.

Первый гол Маскерано за «Барселону». Он пришёлся на 319-й матч аргентинца за сине-гранатовых pic.twitter.com/l8IDBbFsPV— СЭ Футбол (@football_se) April 26, 2017

Dabar „Barcelona“ yra sužaidusi 34 rungtynes ir savo sąskaitoje turi 78 taškus.

Lygiai tiek pat taškų turi ir „Real“ komanda, kuri jau po vidurnakčio pasibaigusiose rungtynėse La Korunjoje 6:2 (3:1) nugalėjo vietos „Deportivo“ futbolininkus. Tiesa, „Real“ komanda už Barselonos atstovus yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.

La Korunjoje „Real“ vertėsi be Cristiano Ronaldo, tačiau į priekį išsiveržė jau 1-ąją minutę, kai įvartį pelnė Alvaro Morata. Aikštėje „Real“ dominavo viso mačo metu, nors „Deportivo“ futbolininkams savo ruožtu taip pat pavyko pasižymėti du sykius.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė sportinę formą ir Zinedine'o Zidane'o pasitikėjimą atgavęs kolumbietis Jamesas Rodriguezas.

Rezultatai

„Barcelona“ 7 – 1 „Osasuna“

12' Lionelis Messi [1-0]
30' Andre Gomesas [2-0]
48' Roberto Torresas [1-2]
56' Andre Gomesas [3-1]
61' Lionelis Messi [4-1]
64' Paco Alcaceras [5-1]
67' Javieras Mascherano [6-1] - iš 11 m
86' Paco Alcaceras [7-1]

La Korunjos „Deportivo“ 2 – 6 Madrido „Real“

1' Alvaro Morata [0-1]
14' Jamesas Rodriguezas [0-2]
35' Florinas Andone [1-2]
44' Lucasas [1-3]
66' Jamesas Rodriguezas [1-4]
77' Isco [1-5]
84' Joselu [2-5]
87' Casemiro [2-6]

'72 Simone Zaza [2-3]

Čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)