Sekmadienio vakarą „Juventus“ namuose 4:0 (3:0) sutriuškino „Genoa“ futbolininkus ir savo sąskaitoje po 33 turų jau turi 83 taškus.

17 min. kamuolį į savo vartus nukreipė svečių žaidėjas Ezequielis Munezas, 18 min. pranšumą padvigubino Paulo Dybala, o pirmą kėlinė 41 min. įvarčiu užbaigė Mario Mandžukičius.

Antrajame kėlinyje 64 min. dar vieną įvartį šeimininkams pelnė Leonardo Bonucci.

Antroje turnyro lentelės vietoje žengianti „AS Roma“ turi 72 taškus, tačiau yra sužaidusi rungtynėmis mažiau. Savo 33-ojo turo rungtynes Romos komanda žais pirmadienio vakarą, kai išvykoje kausis su autsaidere „Pescara“. Trečioje turnyro lentelės vietoje žengia „Napoli“ ekipa, kuri po 33 turų turi 71 tašką.

Iš viso Italijos čempionate bus sužaisti 38 turai.

„Juventus“ laimėjo pastaruosius 5 Italijos čempionatus (2012, 2013, 2014, 2015, 2016 m.).