Paulina Bakaitė pirmame dienos susitikime 2:6, 6:7 (2:7) pralaimėjo Emilie Francati (WTA-679). Komandų lyderių susitikime Joana Eidukonytė (WTA 714) 4:6, 1:6 nusileido Karen Barritzai (WTA-396).

Dvejetų mače J. Eidukonytė ir Gerda Zykutė 1:6 ,2:6 neprilygo K. Barritzai ir E. Francati.

Iškovojusi vieną pergalę ir patyrusi du pralaimėjimus Lietuvos moterų teniso rinktinė savo grupėje užėmė 4-ą vietą. Paskutinę turnyro dieną šeštadienį Lietuvos tenisininkės išlikimo kovoje susigrums su Norvegijos komanda.

Kitoje išlikimo dvikovoje žais Pietų Afrika ir Egiptas.

Dėl kelialapių į Federacijos taurės varžybų pirmą grupę žais Švedijos ir Danijos bei Liuksemburgo ir Slovėnijos rinktinės.

Kituose penktadienį vykusiuose mačuose Norvegijos rinktinė nugalėjo Slovėniją, švedės įveikė pietų afrikietes, o Egipto komanda buvo pajėgesnė už Liuksemburgą.

Lietuvos ir Pietų Afrikos rinktinių mačas Šiaulių teniso mokykloje prasidės šeštadienį 11 val.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)