Antras liko pasaulio 110 m barjerinio bėgimo vicečempionas kinas Xiang Liu, gavęs 37,94 proc. balsų. Trečiąją vietą užėmė pasaulio 10 000 m bėgimo čempionas Etiopijos atstovas Kenenisa Bekelė. Jo sąskaitoje - 6,42 proc. balsų. Ketvirtas liko pasaulio 100 ir 200 m bėgimo čempionas amerikietis Justinas Gatlinas (2,27 proc.), penktas - Jamaikos sprinteris Asafa Powellas (1,23 proc.).

Iš šių penkių sportininkų speciali komisija, įvertinusi jų pasirodymą rugsėjo 9-10 dienomis Monake vyksiančiose "IAAF World Athletics Final" varžybose, išrinks geriausią 2005 metų pasaulio lengvaatletį.

Geriausios pasaulio lengvaatletės rinkimuose daugiausiai balsų - 30,19 proc. - surinko pasaulio 5000 ir 10 000 m bėgimo čempionė Etiopijos atstovė Tirunesh Dibaba. Antrąją vietą užėmė pasaulio šuolio su kartimi čempionė rusė Jelena Isinbajeva (26,67 proc.), trečiąją - pasaulio maratono čempionė britė Paula Redcliffe (11,5 proc.), ketvirtąją - pasaulio septynkovės čempionė švedė Carolina Kluft (10,08 proc.), penktąją - Prancūzijos sprinterė Christine Arron (4,43 proc.).

Geriausi pasaulio lengvaatlečiai bus paskelbti šeštadienį Monte Karle per IAAF šventinį vakarą.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.