Pirma dvikova Belgijoje prieš savaitę buvo pasibaigusi lygiosiomis 1:1.

„United“ jau 10-ą min. pirmavo po armėno Henricho Mchitariano tikslaus ir akcentuoto smūgio iš priešininkų baudos aikštelės. 32-ą min. alžyrietis Sofiane Hanni nuo skersinio atšokusį kamuolį nukreipė į anglų ekipos vartus. Tik 107-ą min. Marcusas Rashfordas pasiekė antrą ir pergalingą įvartį (2:1).

Pagrindinio laiko pabaigoje kryžminių raiščių traumą patyrė Mančesterio klubo atakų lyderis Zlatanas Ibrahimovičius.

Kitose rungtynėse Stambulo ekipa „Bešiktaš“ namuose jėgas išbandė su prancūzų komanda „Lyon“. Po baudinių serijos formaliai mačas baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1, 1:0, 0:0). Baudinius tiksliau 7:6 realizavo prancūzai. Pirmas riaušių aptemdytas mačas baigėsi Liono klubo pergale (1:2).

Antrame susitikime po dviejų kėlinių tokiu pat santykiu 2:1 (1:1) pirmavo turkai. Du įvarčius „Bešiktaš“ pelnė brazilas Andersonas Talisca (27-ą ir 58-ą min.), o santykį (34-ą min.) išlygino Alexandre'as Lacazette'as. Pratęsimas nugalėtojo neišaiškino, todėl teko mušti 11 metrų baudinius. Septintas ir aštuntas šeimininkų serbo Duško Tosičiaus ir ir kroato Matejaus Mitrovičiaus smūgiai buvo netikslūs, o po Christophe'o Jallet klaidos septintame bandyme, kelialapį į pusfinalį lėmė Maxime'o Gonalonso pergalingas baudinys.

Belgų „Genk“ futbolininkai savo aikštėje kovojo su Vigo „Celta“ futbolininkais ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0). Kadangi pirmose rungtynėse ispanai pranoko varžovus 3:1, jie pirmi ir pateko į pusfinalį. Svečiai iš Vigo pirmavo po Pione Sisto iš Danijos smūgio 63-ą min, bet 68-ą min. Leandro Trossard'as rezultatą išlygino.

Gelzenkirchene vietos „Schalke“ klubas per pagrindinį laiką panaikino prieš savaitę iš Nyderlandų parsivežtą dviejų įvarčių deficitą (0:2) ir po 90 min. pirmavo prieš Amsterdamo komandą „Ajax“ 2:0 (0:0). Įvarčius Gelzenkircheno ekipai pelnė Leonas Goretzka (53-ią) ir austras Guido Burgstalleris (56-ą min.). Pratęsimo metu (101-ą min.) aikštės šeimininkas Danielis Caligiuri įmušė trečią įvartį ir atrodė, kad pusfinalis vokiečiams jau ranka pasiekiamas. Tačiau 111-ą min. ir 120-ą min. olandai Nickas Viergeveris ir Aminas Youenasas sušvelnino skirtumą iki naudingo svečiams 2:3. Beje, „Ajax“ klubas nuo 80-ą min. žaidė dešimtyje be iš aikštės išvyto Joelio Veltmano.

„Manchester United“*** 2 - 1 „Anderlecht“ (po pratęsimo, pirmas mačas – 1:1, bendras – 3:2).

10' Henrich Mchitarian [1 - 0]
32' Sofiane Hanni [1 - 1]
107' Marcus Rashford [2 - 1]

„Bešiktaš“ 2 - 2 „Lyon“*** (po 11 metrų baudinių, pirmas mačas – 1:2, baudiniai – 6:7).

27' Anderson Talisca [1 - 0]
34' Alexandre Lacazette [1 - 1]
58' Anderson Talisca [2 - 1]

„Genk“ 1 - 1 „Celta“*** (pirmas mačas – 1:3, bendras – 2:4).

63' Pione Sisto [0 - 1]
68' Leandro Trossard [1 - 1]

„Schalke“ 3 - 2 „Ajax“*** (pirmas mačas – 0:2, bendras – 3:4).

53' Leon Goretzka [1 - 0]
56' Guido Burgstaller [2 - 0]
101' Daniel Caligiuri [3 - 0]
111' Nick Viergever [3 - 1]
120' Amin Younes [3 - 2]

80' Joel Veltman („Ajax“) – raudona kortelė