30 min. „Raudonuosius velnius“ į priekį išvedė Zlatanas Ibrahimovičius.

Aikštės šeimininkų situaciją ypač apsunkino 43 min. Sebastianui Larssonui parodyta raudona kortelė.

Antrojo kėlinio pradžioje 46 min. svečių persvarą padvigubino Henrikas Mkhitaryanas.

Tašką mače padėjo Marcusas Rashfordas, kuris po rezultatyvaus Z. Ibrahimovičiaus perdavimo tiksliai smūgiavo į vartų kairįjį kampą.

Po pergalės „Manchester United“ sąskaitoje – 57 taškai (po 30 rungtynių). Vietą kito sezono Čempionų lygos atrankoje garantuotų ketvirta vieta. Nuo jos „Raudonuosius velnius“ skiria 4 taškai. Šiuo metu ketvirtoje pozicijoje – „Manchester City“ (61 taškas, po 31 rungtynių).

Tuo tarpu „Sunderland“ gretose nuotaikos tikrai ne kokios: vos 20 taškų per 31 mačą ir paskutinė 20-ta vieta. Nuo 17-tos pozicijos, garantuojančios vietą kito sezono „Premier“ lygoje, „Sunderland“ ekipą skiria 10 taškų.

Sekmadienį paskutinėse turo rungtynėse Liverpulyje „Everton“ permainingame ir rezultatyviame mače 4:2 (3:2) įveikė „Leicester City“ ekipą.

Rezultatas

„Sunderland“ 0 – 3 „Manchester United“

30 min. [0:1] Zlatanas Ibrahimovičius

43 min. – raudona kortelė Sebastianui Larssonui („Sunderland“)

46 min. [0:2] Henrikas Mkhitaryanas

89 min. [0:3] Marcusas Rashfordas

„Everton“ 4 – 2 „Leicester City“

1 min. [1:0] Tomas Daviesas

4 min. [1:1] Islam Slimani

10 min. [1:2] Marcas Albrightonas

23 min. [2:2] Romeru Lukaku

41 min. [3:2] Philas Jagielka

57 min. [4:2] Romeru Lukaku