Jau 10-ą min. Bavarijos atstovai pirmavo 2:0, kai du greitus įvarčius pasiekė prancūzas Franckas Ribery (4-ą) ir lenkas Robertas Lewandowskis (10-ą min.).

20-ą min. Dortmundo komandos portugalas Raphaelis Guerreiro santykį sušvelnino (1:2).

Antrame kėlinyje aikštės šeimininkų persvarą įtvirtino oladas Arjenas Robbenas 49-ą ir minėtas R. Lewandowkis. Lenkui tai buvo jau 26-as sezono įvartis.

„Bayern“ iškovojo 21-ą sezono pergalę, surinko 68-is taškus ir artėja prie čempionų titulo. Svečiai iš Dortmundo patyrė šeštą pralaimėjimą ir su 50-ia taškų lieka ketvirti.

Sezono išsišokėlis „Leipzig“ klubas 1:0 įveikė Leverkūzeno komandą „Bayer“ ir nuo lyderių atsilieka 10-ia taškų. Pergalingą įvartį leicigiečiui Yussufui Poulsenui pavyko įmušti 90+3 min.

„Bayern“ 4 - 1 Dortmundo „Borussia“

4' Franck Ribery [1 - 0]
10' Robert Lewandowski [2 - 0]
20' Raphael Guerreiro [2 - 1]
49' Arjen Robben [3 - 1]
68' Robert Lewandowski [4 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

„Leipzig“ - Levekūzeno „Bayer“

90+3' Yussuf Poulsen [1 - 0]

Koeln 2 - 3 Moenchengladbacho „Borussia“

13' Jannik Vestergaard [0 - 1]
18' Christian Clemens [1 - 1]
55' Ibrahima Traore [1 - 2]
58' Anthony Modeste [2 - 2]
80' Lars Stindl [2 - 3]

„Hamburg“ 2 - 1 „Hoffenheim“

25' Aaron Hunt [1 - 0]
35' Andrej Kramarič [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
75' Aaron Hunt [2 - 1]

„Freiburg“ 1 - 0 „Mainz“

70' Nils Petersen [1 - 0]

Gelzenkircheno „Schalke“ 4 - 1 „Wolfsburg“

6' Guido Burgstaller [1 - 0]
23' Leon Goretzka [2 - 0]
48' Daniel Caligiuri [3 - 0]
77' Guido Burgstaller [4 - 0]
79' Mario Gomez [4 - 1] (iš 11 metrų baudinio)