Du įvarčius pelnė korėjietis Heung-Min Sonas (44-ą ir 55-ą min.), po vieną įmušė Dele Alli (33-ią) ir Ericas Dieris (39-ą min.).

„Tottenham“ ekipa iškovojo 20-ą pergalę, surinko 68-is taškus ir trumpam priartėjo prie lyderių Londono „Chelsea“.

„Mėlynieji“ savo šeštadienio rungtynes žaidė vėliau ir 3:1 (2:1) išvykoje nepaliko vilčių „Bournemouth“ komandai. „Aristokratai“ praėjusį savaitgalį netikėtai pralaimėjo „Crystal Palace“ ekipai, tad antrąkart iš eilės „Chelsea“ sau neleido suklupti.

Įvarčius pelnė Edenas Hazardas ir Marcosas Alonso. Pastarojo įvartis po baudos smūgio buvo ypač gražus. Du įvarčius įmušė ir aikštės šeimininkai. Joshua Kingas – į varžovų vartus, o štai Adamas Smithas – į savo.

„Watford“ futbolininkams tai buvo 14-as pralaimėjimas ir jie su 37-iais taškais lieka dešimti.

„Liverpool“ klubas svečiuose 2:1 (0:1) įveikė „Stoke“ komandą, nors po pirmo kėlinio buvo atsilikę. Livepuliečiams, kurie užima trečią vietą (63 tšk.) įvarčius pelnė Philippe Coutinho ir Roberto Firminho (70-ą ir 72-ą min.)

„Manchester City“ ekipa namuose laimėjo prieš „Hull“ ekipą 3:1 (2:0). Miestiečiai pirmavo 3:0, bet svečiai susitikimo pabaigoje įmušė paguodos įvartį. „City“ futbolininkai su 61 tašklu rikiuojasi ketvirti.

„Tottenham“ 4 - 0 „Watford“

33' Dele Alli [1 - 0]
39' Eric Dier [2 - 0]
44' Heung-Min Son [3 - 0]
55' Heung-Min Son [4 - 0]

„Manchester City“ 3 - 1 „Hull City“

31' Ahmed Elmohamady [1 - 0] („Hull City“, į savo vartus)
48' Sergio Aguero [2 - 0]
64' Fabian Delph [3 - 0]
85' Andrea Renocchia [3 - 1]

„Stoke City“ 1 - 2 „Liverpool“

44' Jonathan Walters [1 - 0]
70' Philippe Coutinho [1 - 1]
72' Roberto Firminho [1 - 2]

„Middlesbrough“ 0 - 0 „Burnley“

„West Brom“ 0 - 1 „Southampton“

26' Jordy Clasie [0 - 1]

„West Ham“ 1 - 0 „Swansea“

44' Cheikhou Kouyate [1 - 0]

Nuo 19.00 val.:

„Bournemouth“ 1 - 3 „Chelsea“

17' Adam Smith [0 - 1] („Bournemouth“, į savo vartus)
20' Eden Hazard [0 - 2]
42' Joshua King [1 - 2]
68' Marcos Alonso [1 - 3]