Abu įvarčius „Chelsea“ pelnė belgas Edenas Hazardas 10-ą ir 35-ą min., o santykį 26-ą min. buvo išlyginęs argentinietis Sergio Aguero.

Rezultatas

„Chelsea“ 2 – 1 „Manchester City“.

10' Eden Hazard [1 - 0]
26' Sergio Aguero [1 - 1]
35' Eden Hazard [2 - 1]

35' Eden Hazard („Chelsea“) – nerealizavo 11 metrų baudinio

Antonio Conte auklėtiniai užtikrintai pirmauja čempionate (72 taškai).

„Manchester City“ per keturis pastaruosius mačus prarado net 9 taškus. „Miestiečiai“ užima ketvirtą vietą (58 tšk.).

Šį sezoną pirmo rato „miestiečių“ ir „aristokratų“ dvikovą 3:1 laimėjo „Chelsea“.

Per visą lygos istoriją tarpusavio akistatose solidžiau žaidžia Londono klubas – 24 pergalės, 7 lygiosios ir 9 pralaimėjimai.

„City“ futbolininkams nepavyko pirmą kartą lygos istorijoje „Chelsea“ komandą jos aikštėje nugalėti antrą kartą iš eilės. Praėjusį sezoną „Stamford Bridge“ stadione Mančesterio ekipa triumfavo 3:0.

Tęsiasi įnirtinga kova dėl vietų pirmame ketverte, kuris garantuoja bilietus į kito sezono UEFA Čempionų lygą.

Antrą vietą užimantis Londono klubas „Tottenham“ svečiuose šventė pasakišką pergalę 3:1 (0:1), nors dar iki 88-os min. dar buvo atsilikęs 0:1. Tris įvarčius londoniečiams Dele Alli, Heung-Min Sonas ir Christinas Eriksenas pėlnė atitinkamai 88-ą, 91-ą ir 94-ą min.

Tuo metu trečioje pozicijoje esanti „Liverpool“ komanda namuose prarado du svarbius taškus, kai tik lygiosiomis 2:2 (1:1) su žaidė su „Bournemouth“ ekipa. Po prastos pradžios (7-ą min. 0:1) liverpuliečiai atsigavo ir po Philippe Coutinho ir Divocko Origi įvarčių pirmavo 2:1. Tačiau 87-ą min. Joshua Kingas spėjo išlyginti rezultatą 2:2.

Londono klubų derbyje „Arsenal“ savų žiūrovų akivaizdoje 3:0 (0:0) laimėjo prieš „West Ham“. Įvarčius „kanonieriams“ pelnė Mesutas Ozilas iš Vokietijos 58-ą, Theo Walcottas 68-ą ir prancūzas Olivier Giroud 83-ią min. „Arsenal“ pakilo į penktą vietą.

Kiti rezultatai:

„Swansea“ 1 - 3 Londono „Tottenham“

11' Wayne Routledge [1 - 0]
88' Dele Alli [1 - 1]
90+1' Heung-Min Son [1 - 2]
90+4' Christian Eriksen [1 - 3]

„Liverpool“ 2 - 2 „Bournemouth“

7' Benik Afobe [0 - 1]
41' Philippe Coutinho [1 - 1]
59' Divock Origi [2 - 1]
87' Joshua King [2 - 2]

Londono „Arsenal“ 3 - 0 Londono „West Ham“

58' Mesut Ozil [1 - 0]
68' Theo Walcott [2 - 0]
83' Olivier Giroud [3 - 0]

„Hull City 4 - 2 „Middlesbrough“

5' Alvaro Negredo [0 - 1]
14' Lazar Markovič [1 - 1]
27' Omar Baye Niasse [2 - 1]
33' Abel Hernandez [3 - 1]
45+1' Marten de Roon [3 - 2]
70' Harry Maguire [4 - 2]

„Southampton“ 3 - 1 Londono „Crystal Palace“

31' Christian Benteke [0 - 1]
45' Nathan Redmond [1 - 1]
84' Maya Yoshida [2 - 1]
85' James Ward-Prowse [3 - 1]