Pergalę iškovojo ir 120 pasaulio reitingo taškų pelnė amerikietė Coryn Rivera („Sunweb“). Ji 153,3 km nuvažiavo per 4 val. 2 min. 38 sek. (vid. greitis – 37,909 km/h).

Nugalėtojos laikas įskaitytas 2-16 vietas užėmusioms dviratininkėms. Antra finišavo australė Gracie Elvin („Orica-Scott“), trečia – olandė Chantal Blaak („Boels-Dolmans“), ketvirta – olandė Annemiek van Vleuten („Orica-Scott“), penkta – belgė Lotte Kopecky („Lotto Soudal“), o šešta – italė Elena Cecchini („Canyon SRAM“).

Aštuntą vietą užėmė praėjusių metų Europos vicečempionė lenkė Katarzyna Niewiadoma („WM3 Energie“), dešimtą – Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja italė Elisa Longo Borghini („Wiggle High5“), 12-ą – Europos jaunimo vicečempionė danė Cecilie Uttrup Ludwig („Cervelo – Bigla“), 13-ą – 2014 metų pasaulio čempionė prancūzė Pauline Ferrand-Prevot („Canyon SRAM“), 15-ą – Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių ir dabartinė Europos čempionė olandė Anna van der Breggen („Boels-Dolmans“), 21-ą – dabartinė pasaulio čempionė danė Amalie Dideriksen („Boels-Dolmans“, +3.50).

Iš 165 startavusių dviratininkių klasifikuotos 97. Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“) finišo nepasiekė.

UCI „World Tour“ seriją sudaro 20 lenktynių. Po penkerių lenktynių pirmauja C. Rivera, turinti 325 taškus. R. Leleivytė iš 34-os vietos pakilo į 22-ą. 28-erių metų lietuvė turi 58 taškus.