„Tai tikrai nebuvo lengvas darbas. Dvikovose buvome pernelyg atsipalaidavę. Laimei, lemiamais momentais susiimdavome ir turime katę maiše“, – kalbėjo rungtynių didvyriu tapęs A. Schurrle.

Jam pritarė ir gynybos specialistas Matsas Hummelsas: „Turime būti patenkinti rezultatu, nes tam tikrose situacijose žaidėme per daug arogantiškai, o varžovai rungtyniavo dukart geriau nei gali iš tikrųjų“.

Azerbaidžanas 1 – 4 Vokietija
19' [0 – 1] Andre Schurrle
30' [1 – 1] Dmitrijus Nazarovas
35' [1 – 2] Thomas Mulleris
44' [1 – 3] Mario Gomezas
80' [1 – 4] Andre Schurrle

Čekijos futbolininkai iš peties padirbėjo rungtynėse su San Marinu. Į kovą dėl bilieto į pasaulio čempionatą grįžusi Čekija išvykoje net 6:0 (5:0) sutriuškino nykštukinės valstybės atstovus ir su 8 taškais užima antrą vietą C grupėje už pirmaujančių vokiečių.

San Marinas 0 – 6 Čekija
17' [0 – 1] Antoninas Barakas
19' [0 – 2] Vladimiras Daridas
24' [0 – 3] Antoninas Barakas
26' [0 – 4] Gebre Selassie
43' [0 – 5] Michal Krmencik
77' [0 – 6] Vladimiras Daridas (11 m baudinys)

„Manchester United“ saugas Henrikhas Mkhitaryanas užtikrino, kad Armėnija iškovotų antrą pergalę. Sekmadienį armėnai namie 2:0 (0:0) nugalėjo Kazachstano futbolininkus. Pastarieji nuo 66 min. buvo priversti žaisti be iš aikštės išvaryto Sergijaus Malijaus.

Armėnija 2 – 0 Kazachstanas
73' [1 – 0] Henrikhas Mkhitaryanas
75' [2 – 0] Aras Ozbilizas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)