A.Pilvelis 3,5 kub. cm variklių klasės varžybose Hanoveryje pasiekė 253,723 km/h greitį ir vos nepagerino pasaulio rekordo, kurį pernai pasiekė estas Martas Seppas - 255,745 km/h.

Tačiau lietuvio pasiekti rezultatai yra nauji Hanoverio trasos ir Lietuvos rekordai.

"Šis sezonas man buvo neabejotinai sėkmingiausias, - po varžybų Eltai sakė A.Pilvelis, kuris pirmąkart Europos čempionu tapo prieš dvejus metus. - Manau, kad per žiemą dar patobulinsiu modelį ir kitais metais vėl sieksiu rekordo, kuris man dabar bus didžiausias stimulas ir motyvacija".

Beje, Hanoveryje pirmąsias vietas iškovojo keturi iš penkių šių metų Europos čempionų, o jų pasiekti rezultatai buvo gerokai aukštesni nei prieš mėnesį Lione.

A.Pilvelio pranašumas savo klasėje prieš varžovus buvo daugiau nei akivaizdus - antrojoje vietoje likęs vokietis Marcas Hoenschas atsiliko daugiau nei 10 km/h.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje A.Pilvelis surinko 40 taškų ir antrojoje vietoje likusią švedę Asą Eriksson aplenkė beveik dvigubai.

Trečiąją vietą šios klasės bendrojoje įskaitoje iškovojo kita Lietuvos atstovė Daiva Amšiejūtė, kuri Hanoveryje rungtyniavo nesėkmingai.

Prizines vietas Vokietijoje iškovojo dar du Hanoverio trasoje startavę Lietuvos modeliuotojai.

1998 metų pasaulio čempionas Eduardas Stelingas liko antras 5 kub. cm klasėje ir užėmė taip pat antrąją vietą bendrojoje įskaitoje, o Linas Adomavičius užėmė antrąją vietą 2,5 kub. cm klasėje, tačiau bendrojoje įskaitoje tarp prizininkų nepateko.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.