„Borussia“ savų žiūrovų akivaizdoje dėka Pierre'o-Emericko Aubameyango įvarčio (14 min.) minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „Ingolstadt“ ekipą ir į savo kraitį įsidėjo 46-ą tašką.

Dortmundo klubas turnyro lentelėje vis dar rikiuojasi trečias ir nuo „Leipzig“ (49 tšk.) futbolininkų jau atsilieka tik trimis taškais. Tiesa, pastarieji savo turo mačą dar žais.

Antausį Ispanijos pirmenybėse gavo „Villarreal“ komanda, svečiuose 0:1 pralaimėjusi „Las Palmas“ ekipai, kuriai pergalingą įvartį 10-ą mačo minutę įmušė Kevinas-Prince'as Boatengas.

Verta pažymėti, kad galimybę bent išlyginti rezultatą svečiams apsunkino raudoną kortelę užsidribęs Victoras Ruizas – „Villarreal“ nuo 19 minutės žaidė turėdami vieno žaido deficitą.