Susitikimą geriau pradėjo šeimininkių ekipa, kuri nuo pirmųjų minučių tiksliai atakavo Lietuvos nacionalinės rinktinės vartus. Antroje pirmojo kėlinio pusėje vaizdas nesikeitė ir lietuvaitės į pertrauką išėjo turėdamos 14 įvarčių deficitą (7:21).

Antroje rungtynių pusėje turkės nemažino apsukų ir išretėjusi Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė nerado priešnuodžių namuose rungtyniavusiai Turkijos ekipai.

Šeštadienį abi komandos susitiks dar kartą.

Jaunės atranką pradėjo nesėkme

Penktadienį Ispanijoje prasidėjusio Europos jaunių (iki 19 metų) merginų rankinio čempionato antros atrankos grupės turnyro pirmosiose rungtynėse Lietuvos rinktinė 19:25 (11:12) pralaimėjo Islandijos ekipai.

Rungtynes geriau pradėjo Lietuvos rinktinė, kuri sužaidus pirmąsias 10 minučių pirmavo 7:3, tačiau vėliau lietuvaitės pradėjo strigti islandžių gynybos pančiuose ir į pertrauką mūsų rinktinė išėjo ilsėtis turėdama vieno įvarčio deficitą (11:12).

Po pertraukos Islandijos rinktinė iškarto perėmė iniciatyvą ir kontroliavo žaidimą. Islandės nesunkiai rado kelių link lietuvių vartų ir pradėjo krautis sau pranašumą. Įpusėjus antrajam kėliniui Islandės jau pirmavo 20:14. Per likusį laiką lietuvaitėms nebepavyko rasti priešnuodžių islandžių žaidimui.

Lietuvos rinktinėje išsiskyrė Roberta Ivanauskaitė, pelniusi 10 įvarčių, Fausta Abrutytė, Justina Zenkovaitė ir Greta Rinkevičiūtė pelnė po 2 įvarčius, Silva Muzikevičiutė, Greta Sadauskaitė ir Evelina Dzeverkaitė – po 1.

Šeštadienį lietuvaitės susitiks su Rumunija, o sekmadienį – su Ispanija. Į Europos čempionato finalinį etapą pateks tik aštuonių atrankos grupių nugalėtojos.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.