Pirmasis į pusfinalį iškopė „Manchester City“ klubas, išvykoje 2:0 pranokęs „Middlesbrough“ futbolininkus.

„Žydrieji“ į priekį išsiveržė jau 3-ią minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Davidas Silva, o antrame kėlinyje, 67-ą minutę, tašką rungtynėse padėjo įvertį pelnęs Sergio Aguero.

Pastarųjų pavyzdžiu pasekė ir skausmingai iš UEFA Čempionų lygos iškritusi Londono „Arsenal“ ekipa, rezultatu 5:0 sutriuškinusi „Lincoln City“ futbolininkus.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Theo Walcottas, Olivier Giroud, Alexis Sanchezas ir Aaronas Ramsey, o kartą kamuolį į savo vartus pasiuntė Luke'as Waterfallas.

FA taurė

„Middlesbrough“ 0 – 2 „Manchester City“
3' [0 – 1] David Silva
67' [0 – 2] Sergio Aguero

„Arsenal“ 5 – 0 „Lincoln“
45+1' [1 – 0] Theo Walcott
53' [2 – 0] Olivier Giroud
58' [3 – 0] Luke Waterfall (į savus vartus)
72' [4 – 0] Alexis Sanchez
75' [5 – 0] Aaron Ramsey

„Premier“ lyga

„AFC Bournemouth“ 3 – 2 „West Ham United“
9' Joshua King („Bournemouth“) nerealizavo 11 metrų baudinio
10' [0 – 1] Michail Antonio
31' [1 – 1] Joshua King
37' Benik Afobe („Bournemouth“) nerealizavo 11 metrų baudinio
48' [2 – 1] Joshua King
83' [2 – 2] Andre Ayew
90' [3 – 2] Joshua King

„Everton“ 3 – 0 „Bromwich Albion“
39' [1 – 0] Kevin Mirallas
45+1' [2 – 0] Morgan Schneiderlin
82' [3 – 0] Romelu Lukaku

„Hull City“ 2 – 1 „Swansea City“
69' [1 – 0] Baye Oumar Niasse
78' [2 – 0] Baye Oumar Niasse
90+1' [2 – 1] Alfie Mawson