Pirmasis komandų tarpusavio mačas pasibaigė be įvarčių 0:0, todėl buvo žaidžiamos papildomos rungtynės.

Jose „Huddersfield“ per anksti timptelėjo už uodegos miegantį liūtą. 7 min. į priekį svečius išvedė Harry Bunnas.

Šis įvartis šeimininkus paveikė lyg šaltas dušas.

Dar pirmajame kėlinyje jie pelnė tris įvarčius – pasižymėjo Leroy'us Sane (30 min.), Sergio Aguero (35 min. iš 11 m), Pablo Zabaleta (38 min.), o po pertraukos varžovų triuškinimą užbaigė antrą įvartį įmušęs S. Aguero (73 min.) ir Kelechi Ihenancho (91 min.).

Ketvirtfinalyje „Manchester City“ kovos su „Middlesbrough“ futbolininkais.