Vilniečiai dominavo visą rungtynių laiką, alytiškiams nė sykio nepavyko išsiveržti į priekį. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 15:11 vilniečių naudai, o antroje rungtynių pusėje komandas skyrė ir septynis įvarčiai – 24:17.

Patyrę, tačiau labai ilgą pertrauką čempionate turėję „Varsos-Stronglaso“ rankininkai paskutinėmis rungtynių minutėmis stengėsi pasivyti varžovus. Sėkmingai sužaidusi antrojo kėlinio pabaigą Alytaus ekipa sušvelnino atsilikimą iki trijų įvarčių – 27:24.

Vilniaus komandoje 10 kartų pasižymėjo Valdas Drabavičius, 5 – Karolis Antanavičius, 3 – Artūras Švilpa, po 2 – Tadas Rasakevičius, Dovydas Kuodys ir Laurynas Pacevičius.

Alytaus ekipai po 5 įvarčius pelnė Gintautas Adamkevičius, Aurelijus Sabonis ir Žygimantas Micevičius, 4 – Rokas Lastauskas, 3 – Remigijus Čepulis.

Čempionato lyderis Klaipėdos „Dragūnas“ namuose 37:26 (19:12) pranoko Šiaulių „SM Dubysos-Gubernijos“ ekipą ir iškovojo 12-ąją pergalę iš tiek pat galimų.

Klaipėdos komandoje 9 kartus pasižymėjo Lukas Simėnas, 7 – Arvydas Bučius, 6 – Mindaugas Meškauskas, 5 – Lukas Juškėnas.

Šiaulių ekipai 10 įvarčių pelnė Aivaras Budrys, 5 – Tautvydas Damaševičius, po 3 – Egidijus Dambrauskas, Arūnas Tribė ir Artūras Strupas.

Kitose rungtynėse Kauno „Granitas-Karys“ savo aikštėje 30:29 (13:18) įveikė Vilniaus „Vilnių“, o Varėnos „Ūla“ namuose 39:21 (23:11) nugalėjo Utenos „Uteną“.

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).

1. Klaipėdos „Dragūnas“ 12 12 0 0 382-275 24

2. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 12 10 0 2 353-264 20

3. Kauno „Granitas-Karys“ 13 10 0 3 400-314 20

4. Vilniaus „Vilnius“ 13 8 0 5 394-340 16

5. Vilniaus „Šviesa“ 13 6 0 7 342-329 12

6. Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 13 6 0 7 360-363 12

7. Varėnos „Ūla“ 12 3 0 9 315-361 6

8. Panevėžio „Grifas-R. Sargūno sporto gimnazija-KKSC“ 12 1 0 11 256-354 2