Iš 60 į antrą nusileidimą patekusių sportininkų finišavo 50.

Auksą laimėjo favoritu laikytas austras Marcelis Hirscheris. 27-erių kalnų slidinėjimo žvaigždė pasaulio čempionu tapo penktą kartą, bet pirmą – slalomo milžino rungtyje. Trasą jis dviem bandymais įveikė per 2 min. 13,31 sek.

0,25 sek. tautiečiui pralaimėjo ir sidabrą pelnė Rolandas Leitingeris. Trečią vietą užėmė norvegas Leifas Kristianas Haugenas (+0,71 sek.).

Varžybos vėlavo pusvalandį dėl incidento, kurį sukėlė televizijos filmavimo kameros kabelį kliudęs Šveicarijos karinių oro pajėgų orlaivis, repetavęs parodomąjį skrydį.

Išvakarėse vykusioje slalomo milžino atrankoje A. Drukarovas buvo greičiausias iš lietuvių – 36-as. Jis pranoko trejais metais vyresnį Sočio olimpinių žaidynių dalyvį Roką Zavecką, kuris užėmė 42-ą poziciją, o 21-erių Vilius Aleksandravičius nebaigė antrojo nusileidimo.

Tiesiogiai atranką įveikė 25 sportininkai, dar 25 vietos atiteko šalims, kurios neturi savo atstovų pagrindinėse slalomo milžino varžybose. Penktadienį jie prisijungė prie pusšimčio elito grupės sportininkų, kurie kvalifikacijoje nedalyvavo.

Moterų varžybose vienintelė lietuvė 22-ejų Ieva Januškevičiūtė užėmė 62-ą vietą.

Nugalėjo prancūzė Tessa Worley, pasaulio čempione tapusi ketvirtą kartą. Sidabro medalį iškovojo amerikietė Mikaela Shiffrin, atsilikusi 0,34 sek., bronzos – italė Sofia Goggia (+0,74 sek.).

Visi keturi Lietuvos atstovai Sankt Morice dalyvaus ir slalomo rungtyje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)