Italijos sostinėje vykusiame intriguojančiame Romos „Lazio“ ir „AC Milan“ mūšyje užfiksuotos kovingos lygiosios 1:1.

Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai Lucas Biglia pirmo kėlinio pabaigoje, pirmą teisėjo pridėto laiko minutę, sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį. Visgi svečiai į Milaną grįžo ne tuščiomis – tašką jiems išplėšė 85-ą minutę Suso atliktas tikslus smūgis.

„Lazio“ (44 tšk.) turnyro lentelėje rikiuojasi šeštoje vietoje, o „AC Milan“ (41 tšk.) – laipteliu žemiau.

Tuo metu Ispanijos čempionate lijo įvarčiais. Tiesa, visus juos pelnė viena komanda – „Eibar“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje net 4:0 sutriuškino „Granada“ futbolininkus.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Adrianas Gonzalezas (11 min. realizavo baudinį), Sergi Enrichas (39 min.), Ivanas Ramis (52 min.) ir Pedro Leonas (62 min.).

„Eibar“ (35 tšk.) pirmenybėse žengia septinta, o „Granada“ (13 tšk.) – priešpaskutinė 19-likta.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)