Jau 9 min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė Robertas Lewandowskis.

Tačiau Miuncheno „Allianz“ arena po kelių minučių nuščiuvo, kai 13 min. rezultatą po standartinės situacijos išlygino svečių gynėjas brazilas Naldo.

Daugiau šiame mače nei viena ekipa įvarčių nepelnė.

Čempionato lyderio „Bayern“ sąskaitoje – 46 taškai. „Schalke 04“ po 19 rungtynių savo sąskaitoje turi 22 taškus (11 vieta).

Šiuo „Bayern“ slystelėjimu nepasinaudojo „Bayern“ ekipai į nugarą alsavusi Leipcigo „RasenBallsport“ komanda. Dortmunde „Borussia“ futbolininkai, palaikomi daugiau nei 81 tūkstančio sirgalių, 1:0 palaužė šio sezono „Bundesligos“ išsišokėlius.

Vienintelį įvartį 35 min. pelnė Pierre-Emerickas Aubameyangas.

Po pergalės Dortmundo „Borussia“ su 34 taškais dalinasi 3-4 vietomis su puikų sezoną žaidžiančiu „Hoffenheim“ klubu.

Antroje vietoje žengia Leipcigo klubas – 42 taškai po 21 rungtynių.

Penktadienį 19 turą pradėjo „Hamburger SV“ ir Leverkuzeno „Bayer“ akistata. Čia 1:0 (0:0) pergalę iškovojo Hamburgo ekipa. Vienintelį įvartį 76 min. pelnė Kyriakosas Papadopoulosas.

„Bundesligos“ 19 turo šeštadienio rezultatai:

Miuncheno „Bayern“ 1 - 1 Gelzenkircheno „Schalke 04“

9 min. [1:0] Robertas Lewandowskis

13 min. [1:1] Naldo

Menchengladbacho „Borussia“ 3 – 0 „Freiburg“

73 min. [1:0] Larsas Stindlas

78 min. [2:0] Raffaelis

90 min. [3:0] Patrickas Herrmanas

FC „Cologne“ 1 – 0 „Wolfsburg“

81 min. [1:0] Anthony Modeste (11 m baudinys)

Berlyno „Hertha“ 1 – 0 „Ingolstadt“

2 min. [1:0] Genki Haraguchi

„Hoffenheim“ 4 – 0 „Mainz 05“

5 min. [1:0] Markas Uthas

81 min. [2:0] Marco Terrazzino

86 min. [3:0] Adamas Szalai

90 min. [4:0] Adamas Szalai

Dortmundo „Borussia“ 1 – 0 Leipcigo „RasenBallsport“

35 min. [1:0] Pierre-Emerickas Aubameyangas