Pirmame kėlinyje aikštės šeimininkus 13 min. į priekį išvedė Marcosas Alonso.

Antrajame kėlinyje po pertraukos „Chelsea“ persvarą 53 min. padvigubino Edenas Hazardas: nuo vidurio aikštės puikų solo reidą atlikęs belgas suklaidino visą varžovų gynybą ir iš arti nuginklavo Petrą Cechą.

Pergalę 85 min. įtvirtino Cescas Fabregasas, kuris pasinaudojo grubia „Arsenal“ vartų sargo P. Cecho klaida. Vartininkas nesugebėjo kamuolio pasiųsti toliau nuo vartų ir tokia klaida C. Fabregasui tapo lengvas grobis.

Paguodos įvartį 90 min. „kanonieriams“ pelnė Olivier Giroud.

Praėjusiame ture „Arsenal“ namie netikėtai 2:3 turėjo pripažinti „Watford“ pranašumą, o „Chelsea“ svečiuose sužaidė 1:1 su „Liverpool“ futbolininkais.

Po šio mačo „Chelsea“ savo sąskaitoje turi 59 taškus, maču mažiau sužaidęs ir antroje vietoje žengiantis „Tottenham Hotspur“ turi 47 taškus. „Arsenal“ sąskaitoje – 47 taškai, ekipa užima trečią vietą.

Pirmąjį „arostokratų“ ir „kanonierių“ mačą šį sezoną net 3:0 laimėjo Arsene‘o Wengero auklėtiniai.

„Premier“ lygos 24-ojo turo rezultatai:

Londono „Chelsea“ 3 – 1 Londono „Arsenal“

13 min. [1:0] Marcosas Alonso

53 min. [2:0] Edenas Hazardas

85 min. [3:0] Cescas Fabregasas

90 min. [3:1] Olivier Giroud

„Crystal Palace“ 0 – 4 „Sunderland“

9 min. [0:1] Lamine Kone

43 min. [0:2] Ibrahim Didier Ndong

45 min. [0:3] Jermainas Defoe

54 min. [0:4] Jermain Defoe

„Everton“ 6 – 3 „AFC Bournemouth“

1 min. [1:0] Romeru Lukaku

24 min. [2:0] Jamesas McCarthy

29 min. [3:0] Romeru Lukaku

60 min. [3:1] Joshua Kingas

70 min. [3:2] Joshua Kingas

83 min. [4:2] Romelu Lukaku

84 min. [5:2] Romeru Lukaku

90 min. [5:3] Harry Arteris

90 min. [6:3] Rossas Barkley

„Hull City“ 2 – 0 „Liverpool“

44 min. [1:0] Alfredas N'Diaye

84 min. [2:0] Baye Oumaras Niasse

„Southampton“ 1 – 3 „West Ham United“

12 min. [1:0] Manolo Gabbiadini

14 min. [1:1] Andy Carrollas

44 min. [1:2] Pedro Mba Obiangas

52 min. [1:3] Markas Noble

„Watford“ 2 – 1 „Burnley“

10 min. [1:0] Troy Deeney

45 min. [2:0] Mbaye Niangas

78 min. [2:1] Ashley Barnesas (11 m baudinys)

„West Bromwich Albion“ 1 – 0 „Stoke City“

6 min. [1:0] Jamesas Morrisonas

„Tottenham Hotspur“ 1 – 0 „Middlesbrough“

58 min. [1:0] Harry Kane'as (11 m baudinys)