Lietuvos rinktinės žaidėjas aikštėje rungtyniavo nuo 67 min. "FC Liverpool", žaidęs be traumuoto savo lyderio ir kapitono Steveno Gerrardo, iškovojo šį trofėjų jau trečiąjį kartą - anksčiau "raudonieji" triumfavo 1977 ir 2001 metais.

Rusijos klubas pirmavo nuo 28 min. po Danielio Carvalho įvarčio, tačiau 82 min. rezultatas tapo lygus po ką tik aikštėje pasirodžiusio Djibrilo Cisse įvarčio. Pelnydamas šį įvartį, ji padėjo sau ranka, tačiau teisėjas to nepastebėjo.

Pratęsime žymiai pajėgesni buvo anglai, pelnę dar du įvarčius. 103 min. vėl pasižymėjo D. Cisse, o 109 min. po jo perdavimo įvartį pelnė Luisas Garcia.

Statistika.

"FC Liverpool" (Anglija) - Maskvos CSKA (Rusija) 3:1, po pratęsimo (0:1, 1:0; 2:0). Djibril Cisse (82, 103), Luis Garcia (109); Daniel Carvalho (28).

Įspėti Boudewijn Zenden, Josemi, Sami Hyypia, Florent Sinama-Pongolle (visi - "Liverpool"), Alexandro Silva De Sousa (CSKA).