Paryžiuje vykusių rungtynių žiūrovai pirmąjį įvartį išvydo tik 81-ąją minutę, kuomet sėkmingai 11 metrų baudinį realizavo Edinsonas Cavani. Tačiau šeimininkai pranašumo neišlaikė – trečią teisėjo pridėto laiko minutę rezultatą išlygino Bernardo Silva.

Finalinis arbitro švilpukas paskelbė apie lygiąsias 1:1, o toks rezultatas kur kas palankesnis „Monaco“ ekipai, kuri išsaugojo lyderės poziciją.

Tiesa, ją pagal taškus jau pavijo „Nice“ klubas, namuose 3:1 įveikęs „Guingamp“ futbolininkus. Nugalėtojams po įvartį pelnė Alassane'as Plea (11 min.), Jeanas Michaelis Seri (38 min.) ir Mario Balotelli (87 min.), o svečių gretose pasižymėjo vienintelis Jimmy Briandas (63 min.).

Kitose dienos rungtynėse pergale džiaugėsi ir „Saint-Etienne“, išvykoje 3:0 nugalėjusi „Toulouse“ futbolininkus.