Aikštės šeimininkai jau pirmame kėlinyje pirmavo 2:0 po argentiniečio Paulo Dybala ir bosnio Miralemo Pjaničiaus smūgių 10-ą ir 21-ą min. Bosnis puikiai atliko baudos smūgį.

Antro kėlinio pradžioje (53-ią min.) kolumbietis Carlosas Bacca reto grožio smūgiu sušvelnino santykį (1:2), bet po minutės (54-ą min.) milaniečiai liko dešimtyje, kai iš aikštės buvo išvytas Manuelis Locatelli. Jis prie varžovų baudos aikštelės šiurkščiai pargriovė priešininką ir gavo antrą geltoną kortelę.

Svečiams iš Milano perimti iniciatyvos nepavyko ir jie praleido varžovus į turnyro pusfinalį.

Rezultatas:

„Juventus“*** 2 - 1 „AC Milan“

10' Paulo Dybala [1 - 0]
21' Miralem Pjanič [2 - 0]
53' Carlos Bacca [2 - 1]

54' Manuel Locatelli („AC Milan“) - raudona kortelė

*** - pateko į pusfinalį

Pirmas kelialapį į pusfinalį antradienį (sausio 24-ą d.) užsitikrino Neapolio „Napoli“ klubas.

Kitos dvi ketvirtfinalio poros: Milano „Inter“ – Romos „Lazio“ ir „Cesena“ – „AS Roma“. Šios rungtynės vyks kitą savaitę.