„Inter“ legionierius iš Kroatijos Ivanas Perišičius pirmo kėlinio pačioje pabaigoje (45+2 min.) išlygino rezultatą (1:1), o mačo pabaigoje (87-ą min.) įmušė ir pergalingą įvartį (2:1).

„AS Roma“ klubas išvykoje 1:0 (1:0) palaužė „Genoa“ futbolininkų pasipriešinimą, o įvartį 36-ą min. į savo vartus įsimušė Armando Izzo. Sostinės ekipa su 41 taškų priartėjo prie lyderių Turino „Juventus“ (45 tšk.).

Romos „Lazio“ ekipa namuose laimėjo 1:0 (0:0) prieš „Crotone“ komandą ir rikiuojasi ketvirta. Įvartį Ciro Immobile pavyko pelnyti vos 90-ą min.

„AC Milan“ sunkiai namuose įrodė pranašumą prieš „Cagliari“ komandą. Pergalingą įvartį 88-ą min. pelnė kolumbietis Carlosas Bacca. Milaniečiai su 36 taškais turnyro lentelėje užima penktą vietą.

Čempionato lyderis Turino „Juventus“ klubas namuose nugalėjo „Bologna“ komandą 3:0 (2:0). Visus įvarčius įmušė argentiniečiai: du pelnė Gonzalo Higuainas (7-ą ir 55-ą min.), vieną pasiekė Paulo Dybala iš 11 metrų baudinio. „Juve“ su 45 taškais yra vienvaldė lygos lyderė.

7' Gonzalo Higuain [1 - 0]
41' Paulo Dybala [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
55' Gonzalo Higuain [3 - 0]

„Udinese“ 1 - 2 „Inter“

17' Jakub Jankto [1 - 0]
45+2' Ivan Perišič [1 - 1]
87' Ivan Perišič [1 - 2]

Veronos „Chievo“ 1 - 4 Bergamo „Atalanta“

4' Alejandro Gomez [0 - 1]
23' Alejandro Gomez [0 - 2]
42' Andrea Conti [0 - 3]
62' Sergio Pellissier [1 - 3]
69' Remo Freuler [1 - 4]

„Genoa“ 0 - 1 „AS Roma“.

36' Armando Izzo [0 - 1] („Genoa“, į savo vartus)

Romos „Lazio“ 1 - 0 „Crotone“.

90' Ciro Immobile [1 - 0]

„Sassuolo“ 0 - 0 „Torino“.

„AC Milan“ 1 - 0 „Cagliari“.

88' Carlos Bacca [1 - 0]

90+4' Bruno Alves („Cagliari“) - raudona kortelė

Turino „Juventus“ 3 - 0 „Bologna“.