Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį antrajame mače Londono „Arsenal“ namuose priėmė „Cristal Palace“ ekipą.

Aikštės šeimininkus į priekį 17 min. išvedė prancūzas Olivieras Giroud, o jo įvartis-gražuolis pribloškė tiek svečius, tiek ir futbolo komentatorius bei stadione mačą stebinčius „Arsenal“ sirgalius.

Puolėjas iš krašto sulaukė perdavimo ir kulniuku krisdamas kamuolį nukreipė į patį vartų kampą.

Pirmąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 1:0. Antrajame kėlinyje „Arsenal“ persvarą 56 min. padvigubino Alexas Iwobi. Abi komandos dar turėjo ne vieną progą pakeisti rungtynių rezultatą. „Arsenal“ nuo įvarčių ne kartą gelbėjo patikimas Petro Čecho žaidimas.

Aikštės šeimininkai taip pat nesnaudė ir galėjo dar ne kartą pasižymėti. Atkaklus mačas baigėsi Arsene'o Wengero auklėtinių pergale 2:0.

Londono „Arsenal“ po 19-kos rungtynių savo sąskaitoje turi 40 taškų ir pakilo į 3-ią turnyro lentelės vietą.

„Premier“ lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):