Svečiai iš Stouko 12-ą min. pirmavo 0:1, kai galva pasižymėjo Airijos rinktinės narys Jonathanas Waltersas, bet dar iki pertraukos liverpuliečiai persvėrė santykį 2:1 po Adamo Lallanos ir brazilo Roberto Firmino smūgių (35-ą ir 44-ą min.).

„Stoke“ ekipos situaciją antrame kėlinyje (59-ą min.) dar pablogino prancūzo Gianelli Imbula Wanga įvartis į savo vartus (3:1). „Liverpool“ futbolininkų persvarą 70-ą min. įtvirtino Danielis Sturridge'as (4:1).

„Raudonieji“ po pergalės surinko 40 taškų ir iš antros pozicijos išstūmė tašku mažiau turinčią „Manchester City“ komandą (39 tšk.). „Stoke“ ekipa liko su 21 tašku ir išsaugojo 12-ą vietą.

Čempionate pirmauja Londono „Chelsea“ (46 tšk.).

Rezultatas:

„Liverpool“ 4 – 1 „Stoke City“

12' Jonathan Walters [0 - 1]
35' Adam Lallana [1 - 1]
44' Roberto Firmino [2 - 1]
59' Gianelli Imbula Wanga [3 - 1] („Stoke City“, į savo vartus)
70' Daniel Sturridge [4 - 1]