Šeimininkus 16 min. į priekį buvo išvedęs Andrea Belotti, bet netrukus savo žodį tarė brangiausias pirmenybių futbolininkas Gonzalo Higuainas. Rungtynėms artėjant prie pabaigos puolėjas iš Argentinos pasižymėjo antrą kartą, o tašką mače padėjo Miralemas Pjaničius.

Skirtumas galėjo būti ir didesnis, jei ne pasiaukojančiai savo vartus gynusio Joe Harto žaidimas.

Kitame „Serie A“ susitikime „Napoli“ svečiuose nepaliko akmens ant akmens „Cagliari“ ekipos gynyboje – 5:0. Trys įvarčius Neapolio atstovams pelnė Belgijos rinktinės puolėjas Driesas Mertensas, po sykį kamuolį į tinklą siuntė Marekas Hamšikas ir Piotras Zielinskis.

Pergalė „Napoli“, kuris tęs sezoną ir UEFA Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose, kilstelėjo į ketvirtą vietą.

„Torino“ 1 – 3 „Juventus“
16' [1 – 0] Andrea Belotti
28' [1 – 1] Gonzalo Higuainas
82' [1 – 2] Gonzalo Higuainas
90' [1 – 3] Miralemas Pjaničius

„Cagliari“ 0 – 5 „Napoli“
34' [0 – 1] Driesas Mertensas
45' [0 – 2] Marekas Hamšikas
51' [0 – 3] Piotras Zielinskis
69' [0 – 4] Driesas Mertensas
72' [0 – 5] Driesas Mertensas

„Bologna“ 0 – 0 „Empoli“

„Palermo“ 0 – 2 „Chievo“
14' [0 – 1] Valteris Birsa
49' [0 – 2] Sergio Pellissier

„Atalanta“ 1 – 3 „Udinese“
45' [0 – 1] Duvanas Zapata
47' [1 – 1] Jasminas Kurtičius
72' [1 – 2] Seko Fofana
87' [1 – 3] Cyrilas Thereau

„Inter“ 2 – 0 „Genoa“
38' [1 – 0] Marcelo Brozovičius
69' [2 – 0] Marcelo Brozovičius