Nugalėtojams Juanmi pelnė du įvarčius (61-ą ir 74-ą min.), vieną įmušė Inigo Martinezas (7-ą min.). Valjadolido ekipa po Jaime Mata smūgio 14-ą min. buvo išlyginusi santykį (1:1).

Kitoje pirmos ir antros pagal pajėgumą lygų atstovų priešpriešoje „Gimnastic“ klubas namuose priėmė Vitorijos „Alaves“ futbolininkus ir pralaimėjo 0:3 (0:1). Du įvarčius baskams pelnė Gaizka Toquero Pinedo (15-ą ir 52-ą min.), vieną pasiekė Christianas Santosas (63-ią min.).

Trečiame mače Huesca“ („La Liga 2“) ir „Las Palmas“ („La Liga“) savo dvikovą baigė lygiosiomis 2:2 (0:1). Svečiai iš aukštesnės lygos pirmavo 2:0, bet savo persvaros neišsaugojo.

Trečio pagal pajėgumą diviziono varžovus nugalėjo ir Bilbao „Athletic“ klubas, 2:1 išvykoje pranokęs Santandero „Racing“ komandą.

Atsakomos rungtynės vyks gruodžio 20-22 d.

„Valladolid“ (LL2) 1 - 3 „Real Sociedad“ (LL).

7' Inigo Martinez [0 - 1]
14' Jaime Mata [1 - 1]
61' Juanmi [1 - 2]
74' Juanmi [1 - 3]

„Gimnastic“ (LL2) 0 - 3 Vitorijos „Alaves“ (LL).

15' Gaizka Toquero Pinedo [0 - 1]
52' Gaizka Toquero Pinedo [0 - 2]
63' Christian Santos [0 - 3]

„Huesca“ (LL2) 2 - 2 „Las Palmas“ (LL).

11' Felix Asdrubal Hernandez [0 - 1]
53' Hernan [0 - 2]
65' Jose Camacho [1 - 2]
71' Juan Aguilera [2 - 2]

Santandero „Racing“ (SDB) 1 - 2 Bilbao „Athletic“ (LL).

11' Raul Garcia [0 - 1]
23' Herber Pena [1 - 1]
28' Raul Garcia [1 - 2]