Pirmame mače spalio 26-ą dieną madridiečiai svečiuose sutriuškino varžovus net 7:1.

Antrose rungtynėse tris įvarčius pelnė Mariano Diazas, po vieną įmušė Jamesas Rodriguezas ir Enzo, o dar vieną į savo vartus įsimušė Cesaris Morgado. Enzo yra trenerio Zinedine'o Zidane'o sūnus.

Visos kitos poros žaidė šešioliktfinalio pirmas dvikovas. Konkurentai susitiks dar kartą gruodžio 20-ą ir 22-ą dienomis.

„Barcelona“ svečiuose sužaidė tik lygiosiomis su trečios lygos Alikantės „Hercules“ ekipa 1:1 (0:0). Katalonams dar reikėjo vytis varžovus, kai 52-ą min. jie pirmavo po Davido Mainzo įvarčio. 58-ą min. Carlesas Alena rezultatą išlygino.

Madrido „Real“ (LL)*** 6 - 1 „Leonesa“ (SDB) (pirmas mačas 7:1, bendras 13:2).

1' Mariano Diaz [1 - 0]
23' James Rodriguez [2 - 0]
42' Mariano Diaz [3 - 0]
45' Yeray Gonzalez [3 - 1]
63' Enzo [4 - 1]
87' Mariano Diaz [5 - 1]
90' Cesar Morgado [6 - 1] („Leonesa“, į savo vartus)

„Formentera“ (TC11) 1 - 5 „Sevilla“ (LL)

1' Wissam Ben Yedder [0 - 1]
15' Joaquin Correa [0 - 2]
26' Gabriel Gomez Roman [1 - 2]
29' Joaquin Correa [1 - 3]
43' Joaquin Correa [1 - 4]
74' Wissam Ben Yedder [1 - 5] (iš 11 metrų baudinio)

„Toledo“ (SDB) 0 - 3 „Villarreal“ (LL)

15' Adrian Jimenez Gomez [0 - 1] („Toledo“, į savo vartus)
20' Cedric Bakambu [0 - 2]
81' Samu Castillejo [0 - 3]

„Cordoba“ (LL2) 2 - 0 „Malaga“ (LL)

71' Rodri [1 - 0]
83' Borja Dominguez [2 - 0]

„Granada“ (LL) 1 - 0 Pamplonos „Osasuna“ (LL)

52' Jon Toral [1 - 0]

„Guijuelo“ (SDB) 0 - 6 Madrido „Atletico“ (LL)

29' Saul Niguez [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
45' Sime Vrsaljko [0 - 2]
49' Yannick Carrasco [0 - 3]
53' Yannick Carrasco [0 - 4]
57' Angel Correa [0 - 5]
85' Roberto Nunez [0 - 6]

„Murcia“ (LL2) 0 - 1 Vigo „Celta“ (LL)

42' Sergio Gomez Sola [0 - 1]

Alikantės „Hercules“ (SDB) 1 - 1 „Barcelona“ (LL)

52' David Mainz [1 - 0]
58' Carles Alena [1 - 1]