Leipcigo futbolininkai į priekį išsiveržė jau antrą minutę, kai fantastišku smūgiu pasižymėjo saugas Naby Keita.

Nors „Freiburg“ klubui 15 min. rezultatą pavyko išlyginti, svečiai iki pertrauko įmušė dar du įvarčius (tą padarė 20-metis puolėjas Timo Werneris), o 79 min. Marcelis Sabitzeris pridėjo ketvirtą tikslų smūgį.

Po šios, jau šeštos iš eilės, pergalės „Leipzig“ su 30 taškų po 12 rungtynių lenkia tiek antroje vietoje žengiantį Miuncheno „Bayern“ (24 tšk./11 mačų), tiek trečią poziciją užimančią Dortmundo „Borussią“ (21 tšk./11 mačų), tiek visas kitas Vokietijos komandas.

„Freiburg“ (15 tšk.) turnyro lentelės viduryje – dešimtas.

Rungtynės:

Vokietijos „Bundesliga“

„Freiburg“ 1 – 4 „RasenBallsport Leipzig“
2' [0 – 1] Naby Keita
15' [1 – 1] Florian Niederlechner
21' [1 – 2] Timo Werner
35' [1 – 3] Timo Werner
79' [1 – 4] Marcel Sabitzer

„Eibar“ 3 – 1 Sevilijos „Real Betis“
19' [1 – 0] Pedro Leon
23' [2 – 0] Sergi Enrich
84' [2 – 1] Ruben Castro
90+2' [3 – 1] Kike

17' Cristiano Piccini („Real Betis“) parodyta raudona kortelė