Svečiai pirmavo po 30 minutę Badou Ndiaye pelnyto įvarčio, bet antroje antro kėlinio pusėje praleido du panašius įvarčius po baudos smūgių ir patyrė nesėkmę.

„Steaua“ gretose pasižymėjo Bojanas Golubovičius (68 min.) ir Gabrielis Tamašas (86 min.).

33-ejų metų Ž. Karčemarskas saviškių vartus gynė visas 90 min.

Po šios dvikovos „Osmanlispor“ su 7 taškais išsaugojo pirmą vietą L grupėje, bet kitos trys komandos – „Villarreal“, „Steaua“ ir „Zurich“ – turi po 6 taškus, tad viskas spręsis paskutiniame ture.

Jame „Osmanlispor“ susitiks su „Zurich“, o „Villarreal“ su „Steaua“.

Viltis žengti tolyn išsaugojo Anglijos grandas „Manchester United“, kuris namuose 4:0 (1:0) sutriuškino Roterdamo „Feyenoord“ ir su kaupu atsilygino varžovams už kluptelėjimą pirmame rate 0:1.

Nugalėtojams po įvartį įmušė Wayne'as Rooney (35 min.), Juanas Mata (70 min.) ir Jesse Lingardas (90+2 min.), o 75 min. po Zlatano Ibrahimovičiaus perdavimo kamuolį į savo vartus netyčia nukreipė olandų klubo vartininkas Bradley Jonesas.

Po šios pergalės „Man United“ su 9 taškais pakilo į antrą A grupės vietą ir paskutinio turo rungtynėse Ukrainoje su Luhansko „Zoria“ anglus tenkins ir lygiosios.

Tuo metu su UEFA Europos lyga netikėtai anksti atsisveikino Milano „Inter“ futbolininkai, kurie svečiuose 2:3 (0:2) pralaimėjo Beer Ševos „Hapoel“ ekipai, nors iki antro kėlinio vidurio pirmavo 2:0.

Lemiamą įvartį italai praleido 93 min., kai akivaizdžiai prisnūdo gynyboje.

„Inter“ su 3 taškais po 5 turų nebeturi net teorinių šansų pakilti iš paskutinės K grupės vietos.