Bavarai pirmavo po Douglaso Costos įvarčio 36 minutę, bet dar iki pertraukos, 44 min., šeimininkams rezultatą pavyko išlyginti – pasižymėjo iranietis Serdaras Azmounas (1:1).

Antro kėlinio pradžioje, 50 min., „Rostov“ į priekį išvedė Dmitrijus Polozas, kuris realizavo 11 metrų baudinį. Ir nors vos po poros minučių

Juanas Bernatas atstatė pusiausvyrą (2:2), 67 min. puikiu baudos smūgiu pergalę Rusijos ekipai išplėšė kolumbietis Christianas Noboa – 3:2.

Šiame susitikime „Bayern“ vartus gynė ne susižeidęs Manuelis Neueris, o Svenas Ulreichas.

Įdomu, kad pirmo turo dvikovoje „Bayern“ savo varžovus pranoko net 5:0.

Beje, tai – jau ne pirmas antausis bavarams, kurie jį patiria išvykę į postsovietinę šalį: 2012 metų lapkritį „Bayern“ 1:3 neprilygo Borisovo BATE iš Minsko.

Kitame šios grupės mače trečiadienį Madrido „Atletico“ namuose 2:0 (0:0) pranoko Eindhoveno PSV ir užsitikrino pirmą vietą.

Beje, bavarams tai buvo jau antra nesėkmė iš eilės: savaitgalį jie Vokietijos „Bundesligoje“ 0:1 nusileido Dortmundo „Borussia“ futbolininkams.

Tuo metu akistata Stambule tarp „Bešiktaš“ ir Lisabonos „Benfica“ ekipų baigėsi kovingomis lygiosiomis 3:3 (0:3).

Portugalai po pirmo kėlinio pirmavo net 3:0, tačiau šeimininkai po pertraukos atsakė trimis tiksliais smūgiais ir išplėšė svarbias lygiąsias: pasižymėjo Cenkas Tosunas (58 min.), Ricardo Quaresma (83 min. iš 11 m) ir Vincentas Aboubakaras (89 min.).

Rungtynės:

B grupė

Stambulo „Bešiktaš“ 3 – 3 Lisabonos „Sporting“
10' [0 – 1] Goncalo Guedes
25' [0 – 2] Nelsinho
31' [0 – 3] Ljubomir Fejsa
58' [1 – 3] Cenk Tosun
83' [2 – 3] Ricardo Quaresma (11 m)
89' [3 – 3] Vincent Aboubakar

D grupė

Rostovo prie Dono „Rostov“ 3 – 2 Miuncheno „Bayern“
36' [0 – 1] Douglas Costa
44' [1 – 1] Serdar Azmoun
50' [2 – 1] Dmitrij Poloz (11 m)
52' [2 – 2] Juan Bernat
67' [3 – 2] Christian Noboa