Namuose žaidę Arsene'o Wengero auklėtiniai į priekį išsiveržė 42-ą minutę, kuomet po baudos smūgio kamuolį galva į savus vartus nukreipė Kevinas Wimmeris.

Visgi po pertraukos Harry Kane'as realizavo teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį ir išlygino rezultatą. Per likusias minutės nė vienai komandai pasižymėti nebepavyko, todėl jos pasidalijo po tašką.

„Arsenal“ nacionalinėse pirmenybėse nepralaimėjo jau dešimtų rungtynių iš eilės, o apsukas sumažinę „Tottenham“ futbolininkai lygiosiomis sužaidė ketvirtą kartą paeiliui.

Šiaurės Londono derbį per visą istoriją „Arsenal“ laimėjo 18 kartų, „Tottenham“ – 10, o šios lygiosios buvo 21-osios.

Šiaurės Londono derbis

Tiek šeštadienį, tiek sekmadienį taškus barsčiusių konkurentų dovanėlėmis pasinaudojo „Liverpool“ klubas, kuris namuose net 6:1 sudaužė „Watford“ ekipą ir tapo čempionato lyderiu.

Nesėkmių ruožą nutraukė „Manchester United“ klubas, svečiuose 3:1 įveikęs „Swansea City“ futbolininkus. Jose Mourinho auklėtiniai Anglijos čempionate laimėjo po keturių rungtynių pertraukos.

Po rugsėjo 24-ą dieną pasiektos pergalės prieš čempionę „Leicester City“ komandą, vėliau sekė trejos lygiosios ir skaudus antausis nuo Londono „Chelsea“ ekipos.

„Arsenal“ 1 – 1 „Tottenham Hotspur“
42' [1 – 0] Kevin Wimmer (į savus vartus)
51' [1 – 1] Harry Kane (iš 11 metrų baudinio)

„Hull City“ 2 – 1 „Southampton“
6' [0 – 1] Charlie Austin (iš 11 metrų baudinio)
61' [1 – 1] Robert Snodgrass
63' [2 – 1] Michael Dawson

„Liverpool“ 6 – 1 „Watford“
27' [1 – 0] Sadio Mane
30' [2 – 0] Philippe Coutinho
43' [3 – 0] Emre Can
57' [4 – 0] Roberto Firmino
60' [5 – 0] Sadio Mane
75' [5 – 1] Daryl Janmaat
90+1' [6 – 1] Georginio Wijnaldum

„Swansea City“ 1 – 3 „Manchester United“
15' [0 – 1] Paul Pogba
21' [0 – 2] Zlatan Ibrahimovič
33' [0 – 3] Zlatan Ibrahimovič
69' [1 – 3] Mike van der Hoorn

„Leicester City“ 1 – 2 „West Bromwich Albion“
52' [0 – 1] James Morrison
55' [1 – 1] Islam Slimani
72' [1 – 2] Matthew Phillips