Svečiai iš Hofenhaimo į priekį išsiveržė jau 16-ą minutę, kuomet kamuolį į „Bayern“ vartus pasiuntė Keremas Demirbajus. Visgi Miuncheno klubui ne už ilgo nusišypsojo sėkmė – įvartį į savus vartus įsimušė Stevenas Zuberis.

Tačiau antrajame kėlinyje nė vienai iš komandų nepavyko pasižymėti, todėl jos aikštę paliko pasidalijusios po tašką.

Įvarčiais lijo Hofenhaime – čia vietos ekipa 2:5 neprilygo Dortmundo „Borussia“ klubui, kurį į priekį vedė pokerį atlikęs Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Dar vieną tikslų smūgį pridėjo Ousmane Dembele, o „Hamburger“ komandoje du įvarčius pelnė Nicolai Muelleris.

„Bayer“ 3 – 2 „Darmstadt“
32' [1 – 0] Hakan Calhanoglu
47' [1 – 1] Antonio-Mirko Colak
56' [2 – 1] Julian Brandt
69' [3 – 1] Charles Aranguiz
85' [3 – 2] Mario Vrančič

„Bayern“ 1 – 1 „Hoffenheim“
16' [0 – 1] Kerem Demirbay
34' [1 – 1] Steven Zuber (į savus vartus)

„Freiburg“ 0 – 3 „Wolfsburg“
41' [0 – 1] Mario Gomez
53' [0 – 2] Mario Gomez
85' Christian Guenter („Freiburg“) gavo raudoną kortelę
86' [0 – 3] Ricardo Rodriguez (iš 11 metrų baudinio)

„Hamburger SV“ 2 – 5 „Borussia D.“
4' [0 – 1] Pierre-Emerick Aubameyang
23' [0 – 2] Pierre-Emerick Aubameyang
27' [0 – 3] Pierre-Emerick Aubameyang
48' [0 – 4] Pierre-Emerick Aubameyang
55' [1 – 4] Nicolai Mueller
77' [1 – 5] Ousmane Dembele
81' [2 – 5] Nicolai Mueller

„Ingolstadt“ 0 – 2 „Augsburg“
85' [0 – 1] Raul Marcelo Bobadilla
89' Tobias Levels („Ingolstadt“) gavo raudoną kortelę
90' [0 – 2] Halil Altintop

„Eintracht“ 1 – 0 „FC Koln“
5' [1 – 0] Mijat Gacinovič