Simona finale 2-0 įveikė 28-erių metų ukrainietę Liubovę Basovą. Lietuvė abu važiavimus laimėjo užtikrintai.

S. Krupeckaitė savo kolekcijoje jau turi 32 pasaulio taurės varžybų medalius: 15 aukso, 9 sidabro ir 8 bronzos.

Šios rungties Europos čempionė ir triskart pasaulio vicečempionė atrankos varžybose užėmė pirmą vietą. Lietuvos dviračių treko karalienė 200 m distanciją iš eigos įveikė per 10,951 sek. 20-metė Miglė Marozaitė (11,203 sek.) tarp 18-os dalyvių buvo penkta.

S. Krupeckaitė aštuntfinalyje nugalėjo 19-metę australę Courtney Field (9), o M. Marozaitė įveikė 21-erių metų kinę Lili Liu (13). Ketvirtfinalyje lietuvės kovojo tarpusavyje. Pergalę 2-0 iškovojo Simona. Ji pusfinalyje taip pat 2-0 įveikė 20-metę belgę Nicky Degrendelę (7). Kitame pusfinalyje 2011 metų Europos čempionė L. Basova (4) 2-0 nugalėjo šių metų Europos čempionato bronzos medalio laimėtoją 24-erių metų ispanę Tanią Calvo (2). Pastaroji kovoje dėl bronzos medalio 2-0 nugalėjo N. Degrendelę.

M. Marozaitei atiteko šeštoji vieta.

Penktadienį S. Krupeckaitė, kurią treniruoja jos vyras Dmitrijus Leopoldas, triumfavo keirino rungtyje, kurioje dalyvavo 14 dviratininkių.

Vyrų keirino rungtyje, kurioje dalyvavo 23 dviratininkai, puikiai pasirodė Vasilijus Lendelis. Jis iškovojo sidabro medalį. Tai – pirmasis Vasilijaus pasaulio taurės varžybų medalis karjeroje. Finale 21-erių metų panevėžietis nusileido tik Europos čempionui čekui Tomašui Babekui. Trečias finišavo Didžiosios Britanijos atstovas Lewis Oliva. Ketvirtoje vietoje – japonas Yudai Nitta, penktoje – Vokietijos atstovas Marcas Jurczykas, o šeštoje – rusas Aleksandras Dubčenka.

V. Lendelis pirmojo etapo pirmajame važiavime finišavo trečias (aplenkė Italijos bei Airijos atstovus) ir tiesioginio kelialapio į pusfinalį neiškovojo. Į antrąjį etapą iš šio važiavimo pateko pirmas finišavęs Europos vicečempionas ukrainietis Andrijus Vynokurovas ir antrą vietą užėmęs japonas Tomoyukis Kawabata.

Vėliau V. Lendelis laimėjo pirmąjį paguodos važiavimą (aplenkė Didžiosios Britanijos, Vengrijos bei Kinijos atstovus) ir pateko į pusfinalį. Jo pirmajame važiavime Vasilijus finišavo pirmas ir kartu su M. Jurczyku bei A. Dubčenka pateko į finalą. V. Lendelis pusfinalyje dar aplenkė Ukrainos, Malaizijos bei Prancūzijos dviratininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (35)