Svečiams du įvarčius pelnė serbas Ademas Ljajičius (25-ą ir 40-ą min.), po vieną pasiekė Marco Benassi (45+1 min.) ir Daniele Baselli (50-ą min.). Siciliečiai pirmavo jau 5-ą min. po bulgaro Ivailo Čočevo taiklaus smūgio.

„Torino“ klubas po ketvirtos sezono pergalės su 14 taškų pakilo į ketvirtą vietą, o „Palermo“ futbolininkai lieka 18-i (6 tšk.) tarp 20-ies komandų.

Italijos „Serie A“ rezultatas:

„Palermo“ 1 - 4 „Torino“

5' Ivailo Čočev [1 - 0]
25' Adem Ljajič [1 - 1]
40' Adem Ljajič [1 - 2]
45+1' Marco Benassi [1 - 3]
50' Daniele Baselli [1 - 1]

Ispanijoje – „Osasuna“ iškovojo pirmą pergalę

Ispanijos „Primera“ divizione pirmadienį vieneriomis rungtynėmis buvo baigtas aštuntas šalies čempionato turas. „Eibar“ klubas savo aikštėje susitiko su viena lygos autsaiderių Pamplonos „Osasuna“ ekipa ir kiek netikėtai pralaimėjo svečiams 2:3 (2:2). Pamplonos komandai tai buvo tik pirma pergalė šį sezoną. Nugalėtojams Sergio Leonas pelnė du įvarčius (29-ą ir 32-ą min.), vieną įmušė Roberto Torresas (58-ą min.).

Aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo argentinietis Gonzalo Escalante (1-ą min.) ir Sergio Enrichas (45-ą min.).

Abiejų komandų turnyro padėtis nepasikeitė. „Eibar“ futbolininkai patyrė trečią pralaimėjimą ir liko aštunti, o „Osasuna ekipa“ su 6 taškais yra priešpaskutinė 19-a.

Ispanijos „Primera“ rezultatas:

„Eibar“ 2 - 3 „Osasuna“

1' Gonzalo Escalante [1 - 0]
29' Sergio Leon [1 - 1]
32' Sergio Leon [1 - 2]
45' Sergio Enrich [2 - 2]
58' Roberto Torres [2 - 3]