Pirmose tarpusavio rungtynėse sekmadienį „Energija“ varžovus iš Baltarusijos palaužė tik po pratęsimo rezultatu 3:2.

Praėjusių rungtynių didvyris Povilas Verenis sėkmingai pradėjo ir šias rungtynes bei jau septintą minutę po Iljos Četvertako perdavimo išvedė šeimininkus į priekį – 1:0.

Kėlinio pabaigoje suspindėjo Deivido Kazlausko žvaigždė – jis per vos šiek tiek daugiau nei tris minutes įmušė du įvarčius (15:46 ir 19:06) bei prieš antrąjį kėlinį padidino šeimininkų pranašumą iki trijų – 3:0.
Antrame kėlinyje „Energija“ ir toliau tęsė varžovų vartų šturmą, o komandos kapitonas Aivaras Bendžius (27:11, rez. perd. P. Verenis ir I. Četvertakas) padidino pranašumą iki keturių – 4:0.

Po penkių minučių penktą įvartį į varžovų vartus pasiuntė „Energijos“ gynėjas Edgaras Protčenka (rez. perd. Ernestas Ablaževičius ir A. Bendžius).

Kėliniui artėjant į pabaigą pirmą svečių įvartį įmušė Nikita Kuncevičius (36:51) bei sumažino „HC Vitebsk“ ekipos deficitą iki keturių – 1:5.

Trečiojo kėlinio viduryje Aleksandras Bobkovas (51:14) įmušė antrą svečių įvartį, tačiau praėjus vos 20 minučių įvarčiu atsakė ir A.Bendžius (51:34, rez. perd. Rolandas Aliukonis ir I. Četvertakas) bei atstatė keturių įvarčių pranašumą – 6:2.

„Energija“ šiose rungtynėse užsidirbo 14 baudos minučių, o daugiau nei pusę – aštuonias – per antrąjį kėlinį. Elektrėnų klubo varžovai surinko 12 baudos minučių.

Iki šių rungtynių D.Kazlauskas per septynerias rungtynes buvo įmušęs vieną įvartį bei atlikęs tris rezultatyvius perdavimus.

Po aštuonių rungtynių Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje pagal rezultatyvumo taškus „Energijos“ gretose pirmauja P.Verenis (13 įvarčių, 6 rez. perd.), antras – I. Četvertakas (2 įvarčiai, 16 rez. perd.), o trečias – A. Bendžius (7 įvarčiai, 6 rez. perd.).

Po šios pergalės „Energija“ su 12 taškų išliko septintoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau nei daugelis kitų komandų. Tuo tarpu „HC Vitebsk“ po dešimties rungtynių turi 7 taškus ir tarp dvylikos komandų žengia devintoje vietoje.

Kitas rungtynes „Energija“ žais jau Lietuvos čempionate, kuriame Elektrėnuose ketvirtadienį 19:30 val. susikaus su Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipa. Tuo tarpu Baltarusijos lygoje elektrėniečiai žais spalio 15-16 dienomis su klubu iš Armėnijos – Jerevano „Ararat“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)