Puikus M. Balotelli smūgis iš baudos aikštelės kampo atnešė pergalę Prancūzijos pirmenybių lentelės viršūnėje tebesilaikančiai „Nice“ ekipai.

26-erių komandos naujokas pasižymėjo 86-ą minutę, o Nicos klubas namuose 2:1 palaužė „Lorient“.

Rugsėjo viduryje į Prancūziją persikėlęs italas vos per kelias rungtynes tapo rezultatyviausiu komandos žaidėju, bet savo įpročių, išgarsinusių jį tiek Italijoje, tiek Anglijoje, tiek ir visame pasaulyje, nepakeitė.

Per likusį sekmadienio mačo laiką M. Balotelli įsigudrino lygioje vietoje užsidirbti pašalinimą iš aikštės.

Iš pradžių švęsdamas įvartį jis nusivilko marškinėlius ir taip automatiškai prieš save išvydo geltoną kortelę.

Praėjus vos 4 minutėms M. Balotelli pasidavė varžovo emocijoms ir pamėgino susiremti su juo kaktomis, todėl sulaukė antro įspėjimo. Tiesa, italui koją veikiausiai labiau pakišo ne nevaldomas temperamentas, o reputacija, kadangi teisėjas net menkas konflikto užuomazgas įvertino labai griežtai.

Išvarytas iš aikštės M. Balotelli į rūbinę traukė nerodydamas jokių nusivylimo ženklų, bet klubui žaidėjo išdaigos gali kainuoti brangiai: kitas rungtynes su vienais pretendentų į čempionato medalius „Lyon“ „Nice“ turės žaisti be savo puolimo lyderio.

Rezultatai

„Nice“ 2 – 1 „Lorient“
11' [1 – 0] Ricardo Pereira
61' [1 – 1] Benjaminas Moukandjo
86' [2 – 1] Mario Balotelli
90' pašalintas Mario Balotelli

„Angers“ 1 – 1 „Marseille“
64' [0 – 1] Florianas Thauvinas
90' [1 – 1] Pierrickas Capelle

„Lyon“ 2 – 0 „Saint-Etienne“
41' [1 – 0] Sergi Darderis
89' [2 – 0] Rachidas Ghezzalis

Prancūzijos lygos lentelė

Tuo metu Vokietijos čempionate sekmadienį Gelzenkircheno „Schalke“ namuose į miltus sumalė Menchengladbacho „Borussia“ komandą, kuri rungiasi ir UEFA Čempionų lygoje.

Šeimininkai, kuriems du įvarčius pelnė Breelas Embolo, triumfavo rezultatu 4:0.

Rezultatai

„Schalke“ 4 – 0 „Borussia“
52' [1 – 0] Ericas Maximas Choupo-Motingas
56' [2 – 0] Breelas Embolo
59' [3 – 0] Leonas Goretzka
84' [4 – 0] Breelas Embolo

„Wolfsburg“ 0 – 0 „Mainz“