Vienintelį įvartį Madride 35 min. po Antoine‘o Griezmanno perdavimo gražiu technišku smūgiu nuo virpsto pelnė Yanickas Carrasco.

82 min. Arturo Vidalis baudos aikštelėje pargriovė Filipę Luisą, arbitras nedvejodamas skyrė 11 m. baudinį, tačiau A. Griezmannas jo realizuoti neįstengė – kamuolys atsitrenkė į skersinį.

Nepaisant to, vokiečiams perimti iniciatyvos nepavyko ir Madrido klubas, iškovojęs antrą pergalę, su 6 taškais tapo vienvaldžiu grupės lyderiu.

Be traumuoto Lionelio Messi priversta verstis „Barcelona“ C grupės rungtynėse turėjo rimtų problemų išvykoje žaisdama su Menchengladbacho „Borrusia“ ir iki 65 min. atsiliko 0:1, tačiau tuomet po įvartį pelnė Arda Turanas bei Gerardas Pique, išgelbėję katalonų garbę.

Itin dramatiškai klostėsi ir kitos C grupės rungtynės. Britiškame derbyje Glazgo „Celtic“ tris kartus pirmavo prieš „Manchester City“, tačiau pranašumo taip ir neišsaugojo. Mačas baigėsi itin rezultatyviomis lygiosiomis 3:3. Įdomu, kad Mančesterio ekipos saugas Raheemas Sterlingas sugebėjo įvarčius įmušti ir į savus (20 min.) ir į varžovų vartus (28 min.).

Katalonai su 6 taškais taip pat tapo vienvaldžiais grupės lyderiais.

A grupėje sveiką kailį išnešti pavyko Paryžiaus „Saint Germain“ futbolininkams, kurie rungtynėse Bulgarijoje 0:1 atsiliko nuo Razgrado „Ludogorec“, tačiau vėliau sugebėjo pelnyti tris įvarčius – kartą pasižyėjo Blaise'as Matuidi, du sykius – Edinsonas Cavani.

Tuo metu kitose grupės rungtynėse dviejų Theo Walcotto įvarčių dėka Londono „Arsenal“ 2:0 nugalėjo „Basel“ ekipą.

B grupėje toliau dominuoja italai – „Napoli“ ekipa (6 taškai) iškovojo antrąją pergalę, namie 4:2 nugalėjusi Lisabonos „Benfica“ ekipą. Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Driesas Mertensas.

A grupė

Londono „Arsenal“ 2 – 0 „Basel“
7' [1-0] Theo Walcottas
26' [2-0] Theo Walcottas

Razgrado „Ludogorec“ 1 – 3 Paryžiaus „Saint Germain“
16' [1-0] Natanaelis
41' [1-1] Blaise'as Matuidi
56' [1-2] Edinsonas Cavani
60' [1-3] Edinsonas Cavani

Turnyro lentelė
(vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1.Paris SG21 104:24
2.Arsenal21 103:14
3.Ludogorec20 112:41
4.Basel20 111:31

B grupė

Stambulo „Bešiktaš“ 1 – 1 Kijevo „Dinamo“
29' [1-0] Ricardo Quaresma
65' [1-1] Viktoras Cigankovas

„Napoli“ 4 – 2 Lisabonos „Benfica“
20' [1-0] Marekas Hamšikas
51' [2-0] Driesas Mertensas
54' [3-0] Arkadiuszas Milikas
58' [4-0] Driesas Mertensas
71' [4-1] Goncalo Guedesas
86' [4-2] Eduardo Salvio

1.Napoli22006:36
2.Bešiktaš20202:22
3.Dinamo K.20112:31
4.Benfica20113:51

C grupė

Menchengladbacho „Borussia“ 1 – 2 „Barcelona“
34' [1-0] Thorganas Hazardas
65' [1-1] Arda Turanas
74' [1-2] Gerardas Pique

Glazgo „Celtic“ 3 – 3 „Manchester City“
3' [1-0] Moussa Dembele
12' [1-1] Fernandinho
20' [2-1] Raheemas Sterlingas - į savus vartus
28' [2-2] Raheemas Sterlingas
47' [3-2] Moussa Dembele
55' [3-3] Nolito

1.Barcelona22009:16
2.Manchester City21107:34
3.Celtic20113:101
4.Borussia M.20021:60

D grupė

Madrido „Atletico“ 1 – 0 Miuncheno „Bayern“
35' [1-0] Yanickas Carrasco
84' Antoine'as Griezmannas nerealizavo 11 m baudinio

„Rostov“ 2 – 2 Eidhoveno PSV
9' [1-0] Dmitrijus Polozas
14' [1-1] Davy Propperis
38' [2-1] Dmitrijus Polozas
45+1' [2-2] Luukas de Jongas

57' Davy Propperis (PSV) nerealizavo 11 metrų baudinio

1.Atletico M.22002:06
2.Bayern21015:13
3.PSV20112:31
4.FK Rostov20112:71

Šio sezono UEFA Čempionų lygos finalas numatytas 2017 metų birželio 3-ią dieną Velso sostinėje Kardife. Titulą turnyre gina „Real“ klubas, kuris 2016 m. finale po 11 metrų baudinių serijos 5:3 įveikė „Atletico“ (pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis – 1:1).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)