Pirmajame grupių varžybų ture Madrido futbolininkai tiesiog stebuklingai išsigelbėjo rungtynėse su Lisabonos „Sporting“ (2:1), tačiau šį kartą visiškai sveikiems kailio ispanams išnešti nepavyko.

Mačas su Dortmundo futbolininkais buvo itin permainingas.

„Real“ į priekį išsiveržė 17 min. – pasižymėjo ryškiausia Europos futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo.

Visgi baigiantis pirmajam kėliniui „Borussia“ išlygino rezultatą – „Real“ vartininkas Keyloras Navasas nesėkmingai atmušė po baudos smūgio skriejantį kamuolį, kuris atsimušė į gynėją Raphaelį Varane‘ą, nuskriejo į vartų plotą, o paskutinę akimirką jį paliesti dar sugebėjo Pierre-Emerickas Aubemeyangas – 1:1.

Paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis C. Ronaldo dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, bet įvartis nebuvo įskaitytas – arbitras užfiksavo nuošalę.

Po pertraukos „Real“ herojumi tapo tas pats R. Varane‘as, kuriam pirmajame kėlinyje apmaudžiai nepasisekė. 68 min. gynėjas atsidūrė greta varžovų vartų ir tiksliai nukreipė kamuolį, kuris jam po kojomis atsidūrė po stipraus Karimo Benzema smūgio, sudrebinusio vartų konstrukciją.

Visgi mačui artėjant prie pabaigos vokiečiams pavyko atstatyti pusiausvyrą – rezultatą 87 min. itin galingu smūgiu išlygino po keitimo aikštėje pasirodęs Andre Schurrle.

Kitose F grupės rungtynėse įtikinamą pergalę iškovojo be Luko Spalvio besiverčianti Lisabonos „Sporting“ komanda – ji namuose 2:0 nugalėjo Varšuvos „Legia“ futbolininkus.

Po šių rungtynių F grupėje – dvivaldystė. Madrido ir Dortmundo klubai turi po 4 taškus, Lisabonos komanda – 3, o Varšuvos futbolininkai nė vieno.

Itin dramatiškai susiklostė E grupės rungtynės Monake. Vietos „Monaco“ futbolininkai nuo 73 min. atsiliko rungtynėse su Leverkūzeno „Bayer“ komanda, tačiau penktą arbitro pridėto laiko minutę rezultatą efektingu ir galingu smūgiu sugebėjo išlyginti lenkas Kamilis Glikas – 1:1.

Išsisukti sugebėję Monako futbolininkai tapo vienvaldžiais grupės lyderiais su 4 taškais.

H grupėje antrąją pergalę iš eilės į savo sąskaitą įsirašė ir vienvalde lydere su 6 taškais tapo Anglijos čempionė „Leicester City“ komanda, namuose įrodžiusi pranašumą 1:0 prieš „Porto“ futbolininkus. 25 min. pasižymėjo Islamas Slimani.

Tuo metu H grupėje Turino „Juventus“ nepasigailėjo Zagrebo „Dinamo“ futbolininkų – Italijos čempionai iškovojo įspūdingą pergalę 4:0. Miralemas Pjaničius ir Gonzalo Higuainas po įvartį įmušė pirmajame kėlinyje, antrajame dar vieną tikslų smūgį pridėjo Paulo Dybala, o mačas baigėsi pačių šeimininkų įvarčiu į savus vartus.

Pirmą ir antrą vietas šioje grupėje užima „Juventus“ ir „Sevilla“ (po 4 taškus) komandos. Ispanai antrajame ture 1:0 nugalėjo „Lyon“ komandą.

E grupė

Maskvos CSKA 0 – 1 Londono „Tottenham Hotspur“
71' [0-1] Son Heung-Minas

„Monaco“ 1 – 1 Leverkūzeno „Bayer“
73' [0-1] Javieras Hernandezas
60+5' [1-1] Kamilis Glikas

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1.Monaco21103:24
2.Tottenham21012:23
3.Bayer20203:32
4.CSKA20112:31

F grupė

Dortmundo „Borussia“ 2 – 2 Madrido „Real“
17' [0-1] Cristiano Ronaldo
43' [1-1] Pierre-Emerickas Aubemeyangas
68' [1-2] Raphaelis Varane'as
87' [2-2] Andre Schuerre

Lisabonos „Sporting“ 2 – 0 Varšuvos „Legia“
28' [1-0] Bryanas Ruizas
37' [2-0] Basas Dostas

1.Borussia21108:24
2.Real21104:34
3.Sporting21013:23
4.Legia20020:80

G grupė

„Koebenhavn“ 4 – 0 „Brugge“
54' [1-0] Stefano Denswilas, į savus vartus
60' Ludwigas Augustinssonas („Koebenhavn“) nerealizavo 11 m baudinio
64' [2-0] Thomasas Delaney
69' [3-0] Federico Santanderas

„Leicester City“ 1 – 0 „Porto“
25' [1-0] Islamas Slimani

1.Leicester22004:06
2.FC Copenhagen21105:14
3.Porto20111:21
4.Club Brugge20020:70

H grupė

Zagrebo „Dinamo“ 0 – 4 Turino „Juventus“
24' [0-1] Miralemas Pjaničius
31' [0-2] Gonzalo Higuainas
57' [0-3] Paulo Dybala
85' [0-4] Adrianas Semperis – į savus vartus

„Sevilla“ 1 – 0 „Lyon“
53' [1-0] Wissamas Ben Yedderas

1.Juventus21104:04
2.Sevilla21101:04
3.Lyon21013:13
4.Dinamo20020:70

Šio sezono UEFA Čempionų lygos finalas numatytas 2017 metų birželio 3-ią dieną Velso sostinėje Kardife.

Titulą turnyre gina „Real“ klubas, kuris 2016 m. finale po 11 metrų baudinių serijos 5:3 įveikė Madrido „Atletico“ (pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis – 1:1).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)