34-ą minutę Lesterio futbolininkai pirmavo 2:0, kai du įvarčius pelnė japonas Shinji Okazaki. Pirmo kėlinio pabaigoje Gary Cahillas sušvelnino skirtumą, o 49-ą minutę santykį išlygino Cezaris Azpilicueta.

Pratęsimo metu ispanas Cescas Fabregasas įmušė du įvarčius per dvi minutes ir tai lėmė „Chelsea“ pergalę rezultatu 4:2.

Londono „Arsenal“ klubas svečiuose nugalėjo pirmos lygos „Nottingham“ ekipą, o „kanonierių“ gretose du įvarčius pelnė Lucasas Perezas, po vieną įmušė Granitas Xhaka ir Alexas-Oxlade'as Chamberlainas.

Į kitą etapą pateko ir „Liverpool“ klubas, kuris laimėjo prieš žemesnės lygos „Derby“ ekipą 3:0. Raudonųjų gretose pasižymėjo Ragnaras Klavanas, Coutinho ir Divockas Origi.

„Leicester“ (P) 2 - 4 „Chelsea“ (P)***– po pratęsimo;

17' [1 – 0] Shinji Okazaki
34' [2 – 0] Shinji Okazaki
45' [2 – 1] Gary Cahill
50' [2 – 2] Cesar Azpilicueta
92' [2 – 3] Cesc Fabregas
94' [2 – 4] Cesc Fabregas

89' Marcin Wasilewski („Leicester“) – raudona kortelė

„Derby“ (I) 0 - 3 „Liverpool“ (P)***;

24' [0 – 1] Ragnar Klavan
50' [0 – 2] Philippe Coutinho
54' [0 – 3] Divock Origi

„Nottingham“ (I) 0 - 4 Londono „Arsenal“ (P)***;

23' [0 – 1] Granit Xhaka
60' [0 – 2] Lucas Perez (iš 11 metrų baudinio)
71' [0 – 3] Lucas Perez
90' [0 – 4] Alex Oxlade-Chamberlain

Liverpulio „Everton“ (P) 0 - 2 „Norwich“ (I)***;

41' [0 – 1] Steven Naismith
74' [0 – 2] Josh Murphy

„Bournemouth“ (P) 2 - 3 „Preston“ (I)***, – po pratęsimo;

11' [0 – 1] Simon Makienok
52' [1 – 1] Lewis Grabban (iš 11 metrų baudinio)
76' [2 – 1] Dan Gosling
85' [2 – 2] Simon Makienok
111' [2 – 3] Simon Makienok

„Brighton“ (I) 1 - 2 „Reading“ (I)***;

32' [0 – 1] Stephen Quinn
54' [0 – 2] John Swift
85' [1 – 2] Tommer Hemed

41' Tyler Blackett („Reading“) – raudona kortelė

„Leeds“ (I)*** 1 - 0 „Blackburn“ (I);

84' [1 – 0] Chris Wood

„Newcastle“ (I)*** 2 - 0 „Wolverhampton“ (I).

29' [1 – 0] Matt Ritchie
31' [2 – 0] Yoan Gouffran