Turnyro finale mūsiškiai po neįtikėtino trilerio 24:19 (19:0) nugalėjo Švedijos komandą.

Nors grupės etape Lietuvos regbininkai švedams pralaimėjo 7:14, finale vaikinų akys degė noru revanšuotis varžovams ir į Lietuvą parvežti turnyro trofėjų. Galingai finalą pradėjęs lietuviai per penkias pirmojo kėlinio minutes surengė tris puikias atakas ir pirmavo 19:0.

Finalas nebūtų finalu, jei jame trūktų intrigos. Kovingumą pademonstravę švedai antrajame kėlinyje mažino atsilikimą ir, net ir žaisdami be vieno iš pašalintų žaidėjų, sugebėjo išlyginti rezultatą 19:19. Jau pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui lietuviai perėmė kamuolį iš varžovų, porą kartų pasispyrė jį į priekį ir rezultatyviai užbaigė ataką. Ir pagaliau galėjo šokti pergalės šokį.

Sekmadienį atkrintamosios varžybos prasidėjo nuo ketvirtfinalio. Šiame etape mūsiškiai 26:7 (7:7) nugalėjo Danijos ekipą. Pusfinalyje lietuvių laukė kaimynų latvių iššūkis. Nors visą pirmą kėlinį lietuviai tik gynėsi, taškų varžovams pelnyti nepavyko. Antrajame kėlinyje Lietuvos regbininkai pademonstravo savo greitį ir puikų fizinį pasiruošimą bei nugalėjo latvius 17:0 (0:0).

Kitais metais Lietuvos jaunių rinktinė kovos su stipriausiomis Europos komandos elitiniame divizione.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Modestas Bernotas, Šarūnas Šimkus, Edvinas Bagarauskas, Ovidijus Jankauskas, Edmundas Akula, Arnas Urbonas, Donatas Trumpickas, Kęstutis Karbauskas, Domantas Stravinskas, Alvidas Pritulskis, Eimantas Ilmonas, Rokas Stočkūnas.

Komandos vadovas: Paulius Zubavičius. Treneris: Sigitas Kukulskis. Gydytojas: Almantas Viruišis.