Antrą pergalę iškovojo ir antroje vietoje esantį „Napoli“ klubą pavijo „Roma“ (po 7 tšk.) futbolininkai, savo aikštėje 3:2 (1:2) įveikę į penktą poziciją smuktelėjusią Genujos „Sampdoria“ (6 tšk.) ekipą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Mohamedas Salahas (8 min.), Edinas Džeko (61 min.) ir Francesco Tottis (90+3 min. iš 11 metrų baudinio), o svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Luisas Murielis (18 min.) ir Fabio Quagliarella (41 min.).

Dvidešimties komandų turnyro lydere lieka visus tris susitikimus pirmenybių starte laimėjusi šalies čempionė Turino „Juventus“ (9 taškai) ekipa.

„Roma“ 3 - 2 „Sampdoria“.

8' Mohamed Salah [1 - 0]
18' Luis Muriel [1 - 1]
41' Fabio Quagliarella [1 - 2]
61' Edina Džeko [2 - 2]
90+3' Francesco Totti [3 - 2] (11 metrų baudinio)

„Bologna“ 2 – 1 „Cagliari“.

23' Simone Verdi [1 - 0]
74' Federico Di Francesco [2 - 1]
83' Bruno Alves [2 - 1]

54' Marco Storari („Cagliari“) – raudona kortelė

Bergamo „Atalanta“ 2 – 1 „Torino“.

54' Iago Falque [0 - 1]
56' Andrea Masiello [1 - 1]
82' Franck Kessie [2 - 1]

Veronos „Chievo“ 1 – 1 Romos „Lazio“.

52' Alessandro Gamberini [1 - 0]
55' Stefan de Vrij [1 - 1]

AC Milan“ 0 – 1 „Udinese“.

88' Stipe Perica [0 - 1]

„Pescara“ 1 – 2 Milano „Inter“.

63' Jean-Christophe Bahebeck [1 - 0]
77' Mauro Icardi [1 - 1]
90+1' Mauro Icardi [1 - 2]

„Genoa“ - „Fiorentina“, – neįvyko dėl liūties.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):