Brazilai Manause 2:1 (1:1) įveikė Kolumbijos futbolininkus ir su 15 taškų pakilo į antrą turnyro lentelės vietą.

Jau 2 minutę po Neymaro atlikto kampinio šeimininkus smūgiu galva į priekį išvedė Miranda, tačiau kolumbiečiai dar iki pertraukos atstatė pusiausvyrą: 36 min. po Jameso Rodriguezo pakelto baudinio kamuolį į savo vartus netyčia nukreipė Marquinhosas.

Vis dėlto antram kėliniui artėjant į pabaigą, 74 min., Neymaras tiksliu šūviu kaire koja išplėšė saviškiams tris taškus – 2:1.

Tuo metu Urugvajaus komanda Montevidėjuje net 4:0 (3:0) sutriuškino Paragvajų ir tapo vienvalde turnyro lydere.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Edisonas Cavani (18 ir 55 min.), po vieną – Cristianas Rodriguezas (42 min.) ir Luisas Surezas (45+1 min. iš 11 metrų baudinio).

Tašką svečiuose išvargo Argentinos atstovai, kurie Meridoje sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:1) su Venesuela.

Venesueliečiai antro kėlinio pradžioje pirmavo 2:0, bet tikslūs Lucaso Pratto (58 min.) ir Nicolaso Otamendžio (83 min.) smūgiai.

Du brangius taškus lygioje vietoje išbarstė ir Čilės rinktinė, kuri Santjage nesugebėjo įveikti Bolivijos – 0:0 (0:0).

Rungtynės:

Urugvajus 4 – 0 Paragvajus
18' [1 – 0] Edison Cavani
42' [2 – 0] Cristian Rodriguez
45' [3 – 0] Luis Suarez (11 m)
55' [4 – 0] Edison Cavani

Venesuela 2 – 2 Argentina
35' [1 – 0] Juanpi
53' [2 – 0] Josef Martinez
58' [2 – 1] Lucas Pratto
83' [2 – 2] Nicolas Otamendi

Čilė 0 – 0 Bolivija

Brazilija 2 – 1 Kolumbija
2' [1 – 0] Miranda
36' [1 – 1] Marquinhos (į savo vartus)
74' [2 – 1] Neymar

Peru 2 – 1 Ekvadoras
20' [1 – 0] Christian Cueva (11 m)
31' [1 – 1] Gabriel Achilier
78' [2 – 1] Renato Tapia

90+3' Michael Arroyo (Ekvadoras) parodyta raudona kortelė