Šio turnyro metu žaidėjai varžėsi trijose kategorijose: moterų, vyrų iki 35 metų ir vyrų virš 35 metų.

Aštuonerius metus vykstančio išskirtinio turnyro metu buvo laimėtos 6 krištolinės raketės, kurios yra gaminamos pagal specialų užsakymą. Savaitgalį vykusiame turnyre laimėtų krištolinių taurių skaičius išaugo iki 8, kadangi nugalėtojų vardą apsigynė net du žaidėjai.

Moterų grupėje antrus metus iš eilės nugalėtoja tapo ir krištolinę raketę apgynė Eglė Markelytė, jai nusileido ir antrą vietą užėmė Dalia Leonavičiūtė, o trečią vietą iškovojo Benedikta Palesik.

Vyrų iki 35 metų grupėje pirmus metus nugalėtoju tapo Mažvydas Gražys, antrą vietą laimėjo Tomas Kirchovas, trečią vietą užėmė Vytautas Bartulis.

Vyrų virš 35 metų grupėje antrus metus iš eilės nugalėtoju tapo garsus advokatas Tomas Bagdanskis, tokiu būdu taip pat apgindamas ir laimėdamas krištolinę raketę. Antrą vietą iškovojo Emilis Subata, trečią vietą užėmė Tadas Tarasevičius.

Skambiu nugalėtoju džiaugsmu palydima visą vasarą vykusi „Vasaros teniso turnyrai su DELFI“ varžybų serija, kuri apkeliavo ne vieną Lietuvos miestą. Uždaromasis turnyras vyks rugsėjo 23-25 dienomis Vilniuje (ITF trečios kategorijos turnyras „Vilnius Mayor's CUP 2016“).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)